Nicholas Hoult odchádza z filmov Mission: Impossible 7 a 8. Ktorý herec ho nahradí?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Akčná séria filmov Mission: Impossible je na scéne už skoro 25 rokov a je veľmi obľúbená medzi ľuďmi po celom svete. V nasledujúcich rokoch nás čakajú ďalšie 2 pokračovania. Najnovšie je známy aj nový herec, ktorý by si v Mission: Impossible 7 a 8 mal zahrať záporáka. Pôvodne mal záporáka hrať herec Nicholas Hoult, ten to však musel zrušiť pre nabitý program.

Ktorý herec si zahrá hlavného záporáka?

Keďže herec Nicholas Hoult svoje účinkovanie vo filme musel zrušiť pre nedostatok času, režisér Christopher McQuarrie bol nútený nájsť za neho náhradu. Svoj výber nám dal nakoniec vedieť cez svoj Instagram, na ktorom zverejnil meno a fotku daného herca. V úlohe záporáka pre nasledujúce filmy teda uvidíme herca menom Esai Morales.

nicholas hoult a esai morales
vľavo Nicholas Hoult, vpravo Esai Morales; Zdroj: hollywoodreporter.com

K Moralesovim najznámejším filmom patrí Bad Boys, La Bamba, The Town, ale herec sa tiež objavil napríklad aj v druhej sérii seriálu Titans, kde si zahral DC záporáka Deathstroka. Herec už oficiálne podpísal všetky zmluvy, aby tak mohol účinkovať v pokračovaniach legendárnej série od štúdia Paramount Pictures. Pridá sa teda k Tomovi Cruisovi a zvyšku filmového tímu, avšak nebude bojovať na strane zákona, ale práve naopak.

Mission: Impossible 7 a 8

Okrem Cruisa a Moralesa sa vo filme objavia nové, no aj staré mená. Zo starej partie uvidíme hercov a herečky Rebeccu Ferguson (Doctor Sleep), Simona Pegga (Ready Player One), Vinga Rhamesa (Pulp Fiction), Vanessu Kirby (Hobbs and Shaw) a Henryho Czerneho (Ready or Not). Nováčikmi budú Hayley Atwell (Agent Carter), Shea Whigham (Joker) a Pom Klementieff (Guardians of the Galaxy 2).

Po úspechu posledných dvoch dielov sa režisér McQuarrie rozhodol režírovať aj ďalšie dva diely po boku dlhoročného partnera Toma Cruisa. Filmy sú s každou časťou hodnotené lepšie a lepšie, a posledné Mission: Impossible – Fallout malo na Rotten Tomatoes hodnotenie 97%. To je zatiaľ aj najvyššie hodnotenie pre akčný žáner. Film taktiež zarobil z celej série najviac peňazí, a to 790 miliónov dolárov.

Oficiálna fotka z filmu Mission: Impossible 6
Zdroj: ifuun.com

Séria Mission: Impossible patrí k svetovo najobľúbenejším akčným sériám. Niet divu, že je štúdio otvorené ďalším častiam. Pri stúpajúcej úrovni filmov môžme zrejme očakávať naozaj ďalšie dva kvalitné filmové počiny. Film Mission: Impossible 7 uvidíme v kinách 19. novembra 2021 a film Mission Impossible 8 zhruba o rok neskôr, a to 4. novembra 2022.

Ste zvedaví, aký bude nový herec Esai Morales v ďalších filmoch zo série Mission: Impossible? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -