Bude nový iPhone SE predstavený už o pár dní? Apple analytik odhaľuje vzrušujúce dátumy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kedy Apple prestaví iPhone SE 2 a iPhone 12?

Analytik Jeff Pu v prieskume čínskej firmy GF Securities podľa MacRumors hovorí, že testovacia fáza nadchádzajúcich smartfónov bola posunutá. Reč je o Apple iPhone 12, ktorý by mal doraziť v troch veľkostiach. Dva z nich s obrazovkami 5,4 palca a 6,1 palca budú testované až do konca apríla, zatiaľ čo najväčší s obrazovkou 6,7 palca až do polovice mája.

Posuny testovacích fáz novej generácie iPhonov pravdepodobne posunú predstavenie. Dva menšie modely by podľa analytika mali byť dostupné k zakúpeniu v septembri, pričom monštruózne vybavený model až v októbri.

Pu tiež verí, že Apple už čoby nevidieť predstaví následníka obľúbeného mobilu iPhone SE. Ten by mal ponúknuť dostačujúci hardvér s výrazne nižšou cenovkou. Či už sa bude volať „SE“, „SE 2“ alebo „9“, ako nasvedčovali dávnejšie správy, podľa analytika by mal byť dostupný už v polovici apríla. Naozaj.

Lacný model má byť vylepšenou verziou iPhone 8 spred pár rokov. Rovnaké telo, 4,7-palcový displej, Touch ID, fyzický Home Button, A13 čip, 3 GB RAM a 256 GB úložiska. O cene sme vás informovali ešte v tomto článku.

Zdroj: macrumors.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -