Malý Kevin zo Sám doma ako nový Joker v pripravovanom Batmanovi?

Nenechajte si ujsť

Začínajú sa šíriť správy o kastingu Macaulayho Culkina v novom Batmanovi. Zatiaľ nie je nič oficiálne potvrdené, avšak fanúšikom sa táto správa a samotné obsadenie páči. Určite si predstavujete v úlohe Princa zločinu niekoho iného a malý Kevin určite nie je prvé meno, ktoré vám napadne. Ak sa však nad tým zamyslíme, bol by dokonalý nový Joker.

Zdroj: vice.com

Macaulay Culkin nový ako Joker?

Ako to už býva na internete, všetko začne žiť svojím vlastným životom. Tejto informácie sa chytil aj umelec Bryan Zap a na svojom Instagrame uverejnil Culkina v Jokerovskom make-upe. A táto predstava nevypadá a už vôbec neznie tak divno, ako som si na začiatku predstavoval.

Kde vlastne Culkin zmizol?

Culkin bol detská mega hviezda v 90. rokoch. Preslávila ho rola Kevina McCallistra v komédii Sám doma a jej pokračovaní Sám doma 2: Stratený v New Yorku. Filmy sa stali zo dňa na deň celosvetovým kultom a každé Vianoce patria spolu s Popoluškou k povinnej jazde všetkých rodin.

Neskôr prišli úlohy vo filmoch Moja prvá láska, Dobrý syn, Strýček Buck, Pagemaster či Richie Rich. Na vrchole bol považovaný za najúspešnejšieho detského herca od Shirley Temple v 30. rokoch. V roku 1994 sa Culkin rozhodol urobiť si prestávku od hrania. Chcel si užiť zvyšok svojho detstva a svoju kariéru obnovil takmer o desaťročie neskôr v roku 2003 v hlavnej úlohe filmu Party Monsters.

Nový Joker
Zdroj: gizmodo.com.au

Nový Batman film v roku 2021

Zatiaľ je oficiálne potvrdený iba Batman (Robert Pattinson) a režisér filmu Matt Reeves. Je určite dobre, že si dali na čas a všetko poriadne premysleli, a to vrátane kastingu a príbehu. Samotný film nebude patriť do DCEU.

Namiesto toho bude príbeh sledovať 30-ročného Brucea na začiatku svojej kariéry v boji proti kriminalite, pričom sa tvorcovia chcú zamerať hlavne na jeho detektívne schopnosti. Keďže Batman je v komiksoch označovaný ako najlepší detektív na svete. Sme zvedaví, ako to vo filme spracujú!

Bol by podľa vás Macaulay Culkin dobrý nový Joker v pripravovanom Batman filme? Myslíte si, že ho do úlohy nakoniec obsadia? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -