Šoférske schopnosti Natashy Romanoff si môžeme pozrieť v novom klipe z očakávaného filmu Black Widow

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

O necelé dva mesiace tu máme očakávaný komiksový film Black Widow. Pre fanúšikov má veľkú hodnotu nie len pre to, že ide o prvý MCU film po vyše roku. Hlavnou postavou bude totižto obľúbená postava Natasha Romanoff, ktorá už zomrela, a tak pôjde o prequel. Štúdio nám ale chcelo skrátiť čakanie na film a tak predstavilo nový klip z filmu Black Widow, ktorý je plný akcie a sesterských hádok.

Klip bol predstavený počas odovzdávania cien na akcii MTV Movie & TV Awards. Okrem toho, že sa tam ukázal nejeden Marvel klip, dva najnovšie MCU seriály si odniesli dokopy až šesť ocenení. WandaVision si odniesol štyri, pričom išlo napríklad o výhru v kategórii Najlepší záporák. The Falcon and the Winter Soldier si odniesol teda dve, pričom jedna z nich bola v kategórií Najlepší hrdina.

Nový klip z filmu Black Widow

Krátky klip je plný akcie na štýl Rýchlo a zbesilo, v ktorom sa Natasha snaží ujsť v aute spolu so svojou „sestrou“ Yelenou Belovou pred akýmsi zabijakom na motorke. Dvom špiónkam dáva poriadne zabrať, a ako keby to nestačilo, ešte sa pomedzi to stihnú aj hádať. Hádajú sa nad tým, či má tá druhá plán, pri čom podľa tejto hádky sa volá aj tento zhruba minútový klip.

Ako sme však mohli vidieť, Yelena prebrala iniciatívu a strhla volantom. Auto sa otočilo, Yelena otvorila dvere, tie sa odbili na lampe a odleteli do motorky. Motorka spadla a s ňou aj vodič, resp. vodička, ako sme mohli vidieť. Nie len tento klip, ale aj filmové trailery nám sľubujú veľa akcie spojenej so spomínaním na minulosť hlavnej hrdinky. Snáď nám teda ukážu aj slávnu misiu v Budapešti.

MCU film Black Widow
Zdroj: screenrant.com

Vo filme sa ukážu herci ako Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Black Widow), Florence Pugh (Yelena Belova), David Harbour (Alexei/Red Guardian) a Rachel Weisz (Melina). Film bude mať premiéru v kinách, rovnako aj na streamovacej službe Disney+, 9. júla 2021. Keďže na Slovensku mávame premiéry o deň skôr, my si film budeme môcť pozrieť už 8. júla 2021.

Tešíte sa na komiksovku Black Widow? Čo hovoríte na nový klip? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -