Agent Mobius M. Mobius sa oficiálne predstavuje Lokimu v krátkom klipe z nového MCU seriálu Loki

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Už tretí MCU seriál nám predstaví obľúbeného záporáka/anti-hrdinu/hrdinu Lokiho. Pôjde však o Lokiho z alternatívnej dimenzie, nie o toho, ktorý zomrel vo filme Avengers: Infinity War. Aby nás štúdio ešte viac navnadilo, pripravilo si pre nás nový klip zo seriálu Loki. Vidíme v ňom oficiálne stretnutie nového dua, ktoré pozostáva z Mobius M. Mobiusa a boha Lokiho.

Tento klip bol ešte spolu s jedným Marvel klipom predstavený počas MTV Movie & TV Awards. MCU seriálom sa tu podarilo spolu vyhrať až šesť ocenení. Dve ocenenia získal seriál The Falcon and the Winter Soldier (kategórie Najlepší hrdina a Najlepšie duo). Zvyšné štyri ocenenia vyhral seriál WandaVision (kategórie Najlepší seriál, Najlepší záporák, Najlepší herecký výkon a Najlepší súboj).

Nový klip zo seriálu Loki

Klip nám toho veľa neukázal, no je z neho zjavné, že ide o prvé stretnutie agenta Mobiusa a Lokiho. Mobius nám v ňom len potvrdil to, čo už všetci vieme – že Loki miluje rozprávanie. Loki je totižto predvolaný na základňu organizácie TVA (Time Variance Authority), ktorá existuje v samostatnej dimenzii niekde mimo čas a priestor. TVA kontroluje multiverzum a plynutie času.

Loki zobratím Tesseractu prerušil nejednu časovú os, a tak ho organizácia naverbovala, aby im tieto narušenia pomohol opraviť. Ma na výber, buď im pomôže, alebo ho odstránia z reality. V seriáli tak zrejme uvidíme cestovanie v čase, naprávanie rôznych rozbitých časových osí a, samozrejme, aj veľa Lokiho trikov, mágie a neplechy. Uvidíme, čím nás Loki prekvapí tentoraz.

loki plagát
Zdroje: ign.com

V seriáli okrem hercov Toma Hiddlestona (Loki) a Owena Wilsona (Mobius M. Mobius) uvidíme aj Gugu Mbatha-Rawu, Richarda E. Granta alebo Sophiu Di Martino. Seriál Loki bude mať na streamovacej službe Disney+ premiéru už čoskoro, 9. júna 2021. Na rozdiel od prvých dvoch seriálov nebudú nové časti vychádzať v piatky, ale budú vychádzať netradične každú stredu.

Tešíte sa na seriál Loki? Bude podľa vás lepší ako WandaVision a The Falcon and the Winter Soldier? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net, geektyrant.com, ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -