Lorraine Warrenovú napadol démon v novom klipe z hororu V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Počas udeľovania cien MTV Movie & TV Awards sme dostali nový klip z hororu V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol. Štúdio Warner Bros. nás pripravuje na horor tohto leta, ktorý dorazí do slovenských kín 3. júna. O deň neskôr bude dostupný na streamovacej službe HBO Max po dobu 30 dní.

Do režisérskeho kresla tentokrát nesadne otec série James Wan. Štafetu preberá Michael Chaves, ktorý nám v minulosti priniesol príšerný horor Kliatba kvíliacej ženy. Príbeh sa tiež odkloní od svojich koreňov. Producent Peter Safran potvrdil, že tretia epizóda nebude filmom o strašidelnom dome. Vyšetrovať sa bude vražda, ktorá mala byť spáchaná počas posadnutia démonom.

Nový klip z hororu V zajatí démonov 3

V minútovej ukážke z filmu vidíme Lorraine Warrenovú (Vera Farmiga), ktorá využíva svoje schopnosti média. Prežíva tak vraždu z minulosti, ktorá sa udiala v miestnych lesoch. Na konci vidíme, ako démon napadol aj Lorraine a na pomoc prichádza jej manžel Ed Warren (Patrick Wilson).

Herecké obsadenie doplnia mená ako Sterling Jerins, Julian Hilliard, Mitchell Hoog a ďalší. Oficiálna premisa ponúka veľmi zaujímavú zápletku:

V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol odhaľuje mrazivý príbeh teroru, vraždenia a neznámeho zla, ktoré šokovalo dokonca aj skúsených ozajstných paranormálnych vyšetrovateľov Eda a Lorraine Warrenovcov. Jeden z najzaujímavejších prípadov v ich záznamoch, ktorý sa začína bojom o dušu mladého chlapca, ich zoberie nad rámec všetkého, čo kedy videli. A vôbec prvýkrát v histórii USA bude podozrivý z vraždy označovať posadnutie démonom za obranu na súde.

Veríte, že zakončenie trilógie V zajatí démonov zaboduje aj bez režiséra Jamesa Wana? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -