Nový klip z filmu Venom 2 hovorí viac o schopnostiach postavy Shriek a o jej vzťahu s Carnageom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Klip z filmu Venom 2 približuje postavu Shriek

Jedným z najočakávanejších filmov jesene je určite Venom 2: Carnage prichádza. Film podobne, ako mnoho iných, musel strpieť presun premiér, no v októbri sa ho konečne dočkáme. Hlavným záporákom bude, samozrejme, Carnage. No nebude jediný. Nový klip z Venom 2 nám totiž ukazuje jeho lásku a zločineckú partnerku Shriek, pričom vysvetlené sú aj jej schopnosti.

Už teraz vieme, že film má peknú hereckú zostavu. Hlavnú úlohu samozrejme stvárni Tom Hardy a pridajú sa k nemu aj Michelle Williams alebo Reid Scott. Výborným prídavkom je Woody Harrelson ako Cletus Kasady/Carnage. Tešiť sa môžeme aj na Naomie Harris, ktorá sa zhostí role už spomínanej postavy Shriek. Tejto postave sa venuje celý klip, ktorý si viete pozrieť nižšie.

Aké má Shriek schopnosti?

Shriek nie je vymyslená pre tento film, poznať ju totiž môžu fanúšikovia komiksov. V nich ide totiž o partnerku Carnagea (podobne ako tomu zrejme bude v novom filme), a tak patrí k zločineckej strane. Shriek bude mať vo filme rovnaké schopnosti ako v komiksoch, a to absorpciu zvukov okolo seba. Následne na to vie týmto zvukom manipulovať podľa svojej vôle.

Ako sme mohli vidieť v tomto klipe, rozbíjala ním sklo na aute. Používa zvuk ako naozaj  nebezpečnú zbraň. Vďaka svojej schopnosti by pre hrdinov tohto filmu, Venoma a Eddieho, mohla byť nebezpečná, keďže medzi slabosti symbiontov patrí aj istá zvuková frekvencia. V istom momente môže byť dokonca aj smrteľná, no Shriek to určite nebude riskovať v prítomnosti Carnagea.

Shriek Venom 2
Zdroj: thetechtack.com

Lovestory medzi postavami Shriek a Carnage

A to preto, lebo títo dvaja sa budú mať radi vo filme rovnako ako v komiksoch. Krátky klip aj napovedal, že Shriek sa okrem seba zaujíma už len o jedného iného človek, a tým je Cletus Kasady. Klip nespomínal nič z toho, ako sa spoznali a či majú nejakú spoločnú milostnú históriu. Je ale celkom reálne, že sa poznali a milovali ešte pred tým, ako sa z Kasadyho stal Carnage.

Mohli byť akási zločinecká dvojica, pričom ich chytili a každého poslali do iného väzenia. Toto sú ale zatiaľ len domnienky a snáď sa o ich spoločnej histórii dozvieme viac vo filme. Je ale jasné, že sa môžeme tešiť na lovestory, keďže nám všetci tvorcovia sľubujú romantický film. A ako nám trailer naznačoval, zrejme práve táto dvojica bude zamilovaným párom romantickej časti filmu.

Shriek a Carnage vo Venom-2
Zdroj: screenrant.com

Film je zasadený do takzvaného Sony’s Spider-Man Universe. Okrem filmov o Venomovi tu o chvíľu začleníme aj dlho očakávaný film Morbius s Jaredom Letom s premiérou v roku 2022. Vyrábať sa začal aj film o ďalšom Spider-Manovom nepriateľovi, a tým je film Kraven the Hunter s Aaronom Taylor-Johnsonom. Najprv si ale musíme pozrieť Venom 2: Carnage prichádza, ktorý má u nás premiéru 14. októbra 2021.

Tešíte sa na pokračovanie filmu s Venomom? Naplní film naše čakávania? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -