Stane sa najnovším championom v League of Legends mŕtvy Yasuov brat Yone?

Nenechajte si ujsť

Yone, pripravovaný League of Legends champion

Riot potvrdil, že po Settovi nám v tomto roku pribudne ešte aspoň jeden nový champion v hre League of Legends (celkovo v 2020 ešte dvaja). Podľa všetkého by nadchádzajúci mal byť zabitý brat Yasua, ktorý sa volá Yone. 

Vydávanie nových postáv sa žiaľ výrazne spomalilo v posledných rokoch. V roku 2018 boli vydané iba tri a v 2019 iba päť. Pre porovnanie, napríklad v roku 2010 ich bolo vydaných až 24.

Na tento rok sú taktiež naplanované aj nejaké reworky. Fiddlesticks je už prerobený a Volibear je ďalší na rade. Je šanca, že okrem týchto dvoch budú nasledovať ešte reworky iných postáv.

V tejto chvíli všetko nasvedčuje jednej veci: Yone, padlý Ionský vojvodca, ktorého zabil vlastný brat Yasuo v jeho originálnom príbehu môže nasledovať, a tým sa stať 149. championom v LoL-ku.

league of legends yone
Zdroj: reddit.com

A prečo sa domnievame, že zrovna Yone bude ďalší na rade?

Na základe informácií od Riotu vieme, že po reworkoch Fiddlesticksa a Volibeara sa budú do konca roka 2020 primárne venovať vytváraniu nových postáv. Taktiež v ňom uviedli, že v minulých rokoch vyskúšali novú stratégiu. Pridávať do hry championov, ktorí vystupovali v príbehoch existujúcich postáv.

Privádzať do hry postavy, o ktorých sme počuli iba rozprávky, oživilo celú hru,
uviedol Ryan Mireles, pracovník Riotu.

Ak by použili túto stratégiu aj tentokrát, mohli by sme sa dočkať Yonea už tento rok.

Aký typ championa by Yone bol?

Ak by teda Yone bol vydaný, je opisovaný ako „majster v early game fáze hry“, a tým pádom by mohol byť považovaný za „edgy solo-mid lane melee carry“. Znie vám to povedome? Malo by – v podstate to znie tak, akoby Riot v roku 2020 vydal Yasua v.2.

novy league of legends champion yasuo
Zdroj: leagueoflegends.fandom.com

Vyzerá to, že sa gameplay bude podobať na Yasuov. Napríklad Lucian a Senna zdieľajú podobné animácie, efekty a sú silne prepojení. Možno na tom budú Yasuo a Yone podobne.

Kedy bude Yone vydaný?

Jedna vec je oznámiť championa a druhá ho dostať do takej fázy, aby si ho hráči už mohli skúsiť. Stále hrozí, že si hráči budú musieť ešte dlho počkať na to, aby si Yona vônec zahrali na PBE.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Keďže sa teraz rieši rework Volibeara, tak to bude trvať ešte dlhšie. Volibear má byť dorobený až niekedy v Patchi 10.10 alebo 10.11. Teoreticky kedykoľvek po tejto udalosti by mohol byť zverejnený jeho champion spotlight Yonea, o ktorom vás, samozrejme, budeme informovať.

Zdroj: dexerto.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -