Nový Mad Max film spoznal svoje herecké obsadenie. Medzi ním aj Chris Hemsworth a Anya Taylor-Joy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Rok 2015 priniesol jeden z najlepších, ak nie aj úplne najlepší akčný film minulého desaťročia. Mad Max: Zbesilá cesta svoje kvality potvrdil víťazstvom šiestich Oscarov z neuveriteľných desiatich nominácií. Na pokračovanie čakáme už päť rokov, pretože režisér George Miller mal určité problémy so štúdiom Warner Bros. ohľadom peňazí. Problémy sú už našťastie zažehnané a preto sa vývoj a produkcia filmu môžu posunúť vpred.

Už nejaký ten piatok vieme, že nový film sa má zamerať na mladšiu verziu postavy Furiosa, ktorú stvárnila herečka Charlize Theron. Nebude sa teda jednať o priame pokračovanie, namiesto toho pôjde o prequel príbeh. Každopádne, vo vývoji by malo byť aj plnohodnotné pokračovanie, ktoré zatiaľ poznáme pod neoficiálnym názvom Mad Max: The Wasteland.

Furiosa Mad Max
Zdroj: overmental.com

Nový Mad Max film spoznal svoj herecký ansámbel

Na to si ale nejaký ten čas počkáme, keďže prednosť dostal spomínaný príbeh o mladej Furiose. Vznik tohto filmu je oficiálne potvrdený a dokonca sme sa dozvedeli jeho herecké obsadenie, z ktorého nám padla sánka. V prvom rade sa potvrdili skoršie nepodložené správy o tom, že titulnú postavu stvárni talentovaná Anya Taylor-Joy.

Poznať ju môžete z filmov ako Čarodejnica, Rozpoltený alebo Noví mutanti, no vrcholom jej kariéry bude nepochybne táto úloha. Tvorcovia pravdepodobne nerozmýšľali nad digitálnym omladením Charlize Theron, no Anya Taylor-Joy je určite tou správnou voľbou. Ďalšími dvoma potvrdenými hereckými menami sú Chris Hemsworth (Thor, Extraction) a Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman). Bližšie informácie o ich obsadení prezradené neboli.

Furiosa
Zdroj: moviesr.net

Aj príbeh filmu samotného je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva, no určite sa dozvieme viac o záhadnej minulosti Furiosy. A trio Anya Taylor-Joy – Chris Hemsworth – Yahya Abdul-Mateen II je tou najlepšou správou, akú sme sa mohli dozvedieť. Na režisérsku stoličku sa opäť posadí George Miller, ktorý má na konte všetky Mad Max filmy vrátane staršej trilógie s Mel Gibsonom. Miller bude zároveň vypomáhať so scenárom a produkovať so svojim dlhoročným produkčným partnerom Dougom Mitchellom.

Názov filmu či dátum vydania zatiaľ známy nie je, no oznámenie hereckého ansámblu naznačuje, že produkcia je už v plnom prúde. Každopádne, Chris Hemsworth bude mať už čoskoro plné ruky práce s nakrúcaním filmu Thor: Love and Thunder, zatiaľ čo Abdul-Mateen II aktuálne pracuje na filme Matrix 4. Anya Taylor-Joy sa najbližšie ukáže v horore Edgara Wrighta Last Night in Soho, ktorý premiéruje 23. apríla 2021. Abdul-Mateen II sa taktiež už budúci rok ukáže v horore Candyman.

Nový Mad Max film teda vyzerá nádejne a jeho herecké obsadenie si nemôžeme vynachváliť. Čo hovoríte na túto novinku vy? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -