Marvel oznamuje nový film 5. fázy MCU. Ktorý hrdina dostáva pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

A opäť sa máme na čo tešiť… Štúdio odhaľuje nový Marvel film, ktorého produkcia sa začne koncom roka 2020 alebo začiatkom roka 2021. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no predpokladá sa rok 2022, čo znamená, že pôjde o jeden z prvých filmov 5. fázy MCU. Čo o ňom teda vieme?

Nový Marvel film, ktorý bude súčasťou 5. fázy MCU

Portál The Hollywood Reporter prináša exkluzívnu správu o tom, že Ant-Man 3 je vo vývoji. Priame pokračovanie filmov Ant-Man (2015) a Ant-Man and the Wasp (2018) opäť zrežíruje Peyton Reed. Vrátiť sa, samozrejme, má aj Paul Rudd ako titulný Scott Lang. V tejto úlohe sa doteraz objavil už 4-krát.

Zdroj: collider.com

Čo sa detailov o príbehu týka, tie by sme pravdepodobne nenašli ani v Kvantovej sfére.

Pôvodný Ant-Man sa do kín dostal v lete roku 2015. Diváci ani kritici ho nekategorizovali ako jeden z najlepších filmov MCU, no sympatický Paul Rudd dokázal po boku skvelých vedľajších postáv utiahnuť zábavný oddychový príbeh. Celosvetové tržby v kinách dosiahli 519 miliónov dolárov.

Film Ant-Man and the Wasp vyšiel o tri roky neskôr, konkrétne v lete 2018. Oba príbehy sú v rámci MCU celkom dôležité (Ant-Man ukončil 2. fázu, Ant-Man and the Wasp nasledoval po Infinity War). Druhému príbehu sa však darilo o niečo lepšie ako z hľadiska recenzií, tak aj z hľadiska tržieb. Celosvetovo si v kinách zarobil 622 miliónov dolárov.

Postava Scotta Langa je v rámci Marvel Cinematic Universe neuveriteľne dôležitá. Bez jeho pokusov v Kvantovej sfére by superhrdinovia vo filme Avengers: Endgame nikdy nemohli cestovať späť v čase, aby získali všetkých 6 Kameňov nekonečna a vrátili späť k životu polovicu života vo vesmíre, ktorú Thanos 5 rokov dozadu vyhladil. Ak ste si mysleli, že to stačilo, tak sa mýlite. Ant-Man toho ešte bude mať veľa na práci, keďže bol oznámený jeho tretí film.

4. fáza mcu marvel
Zdroj: wearemoviegeeks.com

Pripravované MCU projekty (chronologické poradie ešte nie je úplne známe):

Zdroj: boxofficemojo.com, movieweb.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -