Filmy

Marvel oznamuje nový film 5. fázy MCU. Ktorý hrdina dostáva pokračovanie?

A opäť sa máme na čo tešiť… Štúdio odhaľuje nový Marvel film, ktorého produkcia sa začne koncom roka 2020 alebo začiatkom roka 2021. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no predpokladá sa rok 2022, čo znamená, že pôjde o jeden z prvých filmov 5. fázy MCU. Čo o ňom teda vieme?

Nový Marvel film, ktorý bude súčasťou 5. fázy MCU

Portál The Hollywood Reporter prináša exkluzívnu správu o tom, že Ant-Man 3 je vo vývoji. Priame pokračovanie filmov Ant-Man (2015) a Ant-Man and the Wasp (2018) opäť zrežíruje Peyton Reed. Vrátiť sa, samozrejme, má aj Paul Rudd ako titulný Scott Lang. V tejto úlohe sa doteraz objavil už 4-krát.

Zdroj: collider.com

Čo sa detailov o príbehu týka, tie by sme pravdepodobne nenašli ani v Kvantovej sfére.

Pôvodný Ant-Man sa do kín dostal v lete roku 2015. Diváci ani kritici ho nekategorizovali ako jeden z najlepších filmov MCU, no sympatický Paul Rudd dokázal po boku skvelých vedľajších postáv utiahnuť zábavný oddychový príbeh. Celosvetové tržby v kinách dosiahli 519 miliónov dolárov.

Film Ant-Man and the Wasp vyšiel o tri roky neskôr, konkrétne v lete 2018. Oba príbehy sú v rámci MCU celkom dôležité (Ant-Man ukončil 2. fázu, Ant-Man and the Wasp nasledoval po Infinity War). Druhému príbehu sa však darilo o niečo lepšie ako z hľadiska recenzií, tak aj z hľadiska tržieb. Celosvetovo si v kinách zarobil 622 miliónov dolárov.

Postava Scotta Langa je v rámci Marvel Cinematic Universe neuveriteľne dôležitá. Bez jeho pokusov v Kvantovej sfére by superhrdinovia vo filme Avengers: Endgame nikdy nemohli cestovať späť v čase, aby získali všetkých 6 Kameňov nekonečna a vrátili späť k životu polovicu života vo vesmíre, ktorú Thanos 5 rokov dozadu vyhladil. Ak ste si mysleli, že to stačilo, tak sa mýlite. Ant-Man toho ešte bude mať veľa na práci, keďže bol oznámený jeho tretí film.

4. fáza mcu marvel

Zdroj: wearemoviegeeks.com

Pripravované MCU projekty (chronologické poradie ešte nie je úplne známe):

Zdroj: boxofficemojo.com, movieweb.com, hollywoodreporter.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  2 komentáre

  Pridaj komentár