Je vo výrobe nový projekt o Daredevilovi? Dôveryhodný zdroj blízky štúdiu Marvel to tvrdí

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nový Daredevil projekt

Medzi obľúbených superhrdinov patrí určite Daredevil. Táto postava dostala kedysi dokonca aj rovnomenný seriál na streamovacej platforme Netflix. Tri série presvedčili nejedného diváka, že ide o zaujímavú postavu a seriál samotný si aj vďaka svojmu deju a spracovaniu získal srdcia mnohých fanúšikov. Po ukončení seriálu tak mnohí čakali, či dostaneme nový Daredevil projekt aj v MCU.

Po ukončení Netflix seriálu muselo štúdio Marvel chvíľu počkať, kým podľa dohody mohlo opäť použiť postavu Daredevila v ich ďalších projektoch. Táto doba však už dávno uplynula a tak všetci čakáme, kedy Matta Murdocka uvidíme napríklad aj na veľkom plátne. Zvesti o jeho vlastnom projekte sa šíria už nejakú dobu, no dôveryhodný zdroj RPK a.k.a. Daniel Richtman to teraz potvrdil.

Aj keď sa to musí stále považovať za neoficiálne, keďže to nepotvrdilo štúdio, RPK je naozaj dôveryhodný a mnoho jeho informácií o Marvel projektoch sa neskôr oficiálne potvrdilo. Ohľadom Daredevil projektu napríklad zdieľal fotku, ktorú môžete vidieť vyššie. Tá nám hovorí, že je vo výrobe projekt Daredevil. Inak však nevieme nič viac, ani to, či to bude seriál alebo film.

Vráti sa Charlie Cox do úlohy slepého právnika?

Dokonca ani nevieme, kto Daredevila stvárni. Všetci by radi určite videli Charlieho Coxa, ktorý si postavu strihol v Nertflix seriáli a zožal za túto úlohu veľa slávy. On sám však dlhodobo hovorí, že nevie o žiadnom Marvel projekte, v ktorom by sa mal objaviť. Na druhej strane sa však vyjadril, že si rolu rád zopakuje a robil si srandu, že keď ju dajú niekomu inému, v kostýme Daredevila si ju pôjde vybojovať.

she-hulk daredevil spider-man
Zdroj: showflik.com

Dlhodobou zvesťou je tiež to, že sa Matt Murdock objaví vo filme Spider-Man: Bez domova ako právnik Spider-Mana. A ak sa neobjaví tam, očakáva sa, že sa ukáže v pripravovanom seriáli She-Hulk. To by dávalo zmysel, keďže civilná verzia tejto zelenej hrdinky, Jennifer Walters, sa živí ako právnička, a tak by mohli byť kolegovia. Ak sa neobjaví ani v jednom z týchto projektov, zrejme to bude potom až vo vlastnom projekte.

Máte radi postavu Daredevila/Matta Murdocka? V ktorom projekte sa podľa vás prvýkrát objaví v MCU? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -