OFFOstatné

Pretancujte sa k výhre – Fortnite predstavuje nový exkluzívny mód len na limitovaný čas!

Celosvetový herný fenomén Fortnite by nebol Fortnite, ak by pravidelne neuspokojoval svojich hráčov tými najzvláštnejšími spôsobmi. Komunita hráčov tohto Battle Royale hitu je určite veľmi špecifická. Spoločnosť Epic Games a jej vývojári však našťastie presne vedia, čím svojich fanúšikov potešia. Či už sú to zaujímavé alebo praktické zmeny na mape, počúvanie sťažností alebo nové módy, Fortnite nikdy nesklame. Nesklame ani tento týždeň, kedy sa dočkáme exkluzívneho boja o nadvládou nad mapou – pomocou tanca! O čo ide?

Fortnite sezóna 5

Zdroj: scifiace.com

Nový mód vo Fortnite

Podľa najnovšej ukážky priamo z hry sa už onedlho dočkáme nového módu na limitovaný čas. Do Fortnite zavíta takzvaný Disco Domination, ktorý podľa popisu vyzerá naozaj zaujímavo. Hráči budú v tomto móde poverení získavaním bodov – avšak špeciálny je samotný spôsob, ktorým ich budeme zbierať. Po mape totižto budú rozmiestnené tanečné parkety, ktoré budete musieť zaberať a obraňovať “používaním emotikonov pre získavanie bodov.”

nový mód vo fortnite

Zdroj: twingalaxies.com

Obrázok zobrazuje živú skupinku hráčov, ktorí sa presne podľa plánu zišli pri disco guli na stĺpiku na osvietenom tanečnom parkete. Samozrejme ukazujú mnoho z ikonických Fortnite tancov. Situácia je podobná krátkemu eventu, kedy sa podobný parket objavil v dome pri Loot Lake.

Tam bolo potrebné, aby štyria hráči dramaticky stláčali emotikony, pričom každý musel stáť v rohu parketu, aby zodvihli disco guľu v strede. Je veľmi pravdepodobné, že podobne to bude aj pri móde Disco Domination. Ako už však prezradil popis, na mape sa bude nachádzať omnoho viac tanečný parketov, na ktorých budú musieť tímy tancovať. Koncept znie celkom zábavne. Zahrať si ho pravdepodobne budeme môcť už o pár dní v ďalšej aktualizácii Fortnite.

Fortnite aktualizácia 5.21

Zdroj: artstation.com

Čo na to vravíte? Ste fanúšikom Fortnite a aj podľa vás znie nový mód na limitovaný čas zábavne, alebo spoločnosti Epic Games už dochádzajú nápady? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: eurogamer.net

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár