Pretancujte sa k výhre – Fortnite predstavuje nový exkluzívny mód len na limitovaný čas!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Celosvetový herný fenomén Fortnite by nebol Fortnite, ak by pravidelne neuspokojoval svojich hráčov tými najzvláštnejšími spôsobmi. Komunita hráčov tohto Battle Royale hitu je určite veľmi špecifická. Spoločnosť Epic Games a jej vývojári však našťastie presne vedia, čím svojich fanúšikov potešia. Či už sú to zaujímavé alebo praktické zmeny na mape, počúvanie sťažností alebo nové módy, Fortnite nikdy nesklame. Nesklame ani tento týždeň, kedy sa dočkáme exkluzívneho boja o nadvládou nad mapou – pomocou tanca! O čo ide?

Fortnite sezóna 5
Zdroj: scifiace.com

Nový mód vo Fortnite

Podľa najnovšej ukážky priamo z hry sa už onedlho dočkáme nového módu na limitovaný čas. Do Fortnite zavíta takzvaný Disco Domination, ktorý podľa popisu vyzerá naozaj zaujímavo. Hráči budú v tomto móde poverení získavaním bodov – avšak špeciálny je samotný spôsob, ktorým ich budeme zbierať. Po mape totižto budú rozmiestnené tanečné parkety, ktoré budete musieť zaberať a obraňovať „používaním emotikonov pre získavanie bodov.“

nový mód vo fortnite
Zdroj: twingalaxies.com

Obrázok zobrazuje živú skupinku hráčov, ktorí sa presne podľa plánu zišli pri disco guli na stĺpiku na osvietenom tanečnom parkete. Samozrejme ukazujú mnoho z ikonických Fortnite tancov. Situácia je podobná krátkemu eventu, kedy sa podobný parket objavil v dome pri Loot Lake.

Tam bolo potrebné, aby štyria hráči dramaticky stláčali emotikony, pričom každý musel stáť v rohu parketu, aby zodvihli disco guľu v strede. Je veľmi pravdepodobné, že podobne to bude aj pri móde Disco Domination. Ako už však prezradil popis, na mape sa bude nachádzať omnoho viac tanečný parketov, na ktorých budú musieť tímy tancovať. Koncept znie celkom zábavne. Zahrať si ho pravdepodobne budeme môcť už o pár dní v ďalšej aktualizácii Fortnite.

Fortnite aktualizácia 5.21
Zdroj: artstation.com

Čo na to vravíte? Ste fanúšikom Fortnite a aj podľa vás znie nový mód na limitovaný čas zábavne, alebo spoločnosti Epic Games už dochádzajú nápady? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: eurogamer.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -