Z testovacích premietaní nového Predátora unikli nové informácie a prvé reakcie divákov! Máme čakať katastrofu?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Od posledného filmu zo série Predátor už ubehol nejaký čas, avšak to sa budúcim rokom zmení. Štúdio Fox totiž už dlhšiu dobu pracuje na reboote, pričom už sa dokonca skončilo natáčanie. Či zlý, alebo dobrý, na naše plátna sa nový Predátor dostane v lete roku 2018. O príbehu či atmosfére samotnej sme toho doteraz príliš veľa nepočuli – jediné, čo nám zatiaľ filmári sľúbili, bola originalita. Teraz sa však konečne dostávame ku bližším informáciám! Možno už tak vieme, či sa máme na očakávané pokračovanie ikonickej filmovej série tešiť.

predátor 4
Zdroj: wall.alphacoders.com

Prvé reakcie na nový Predátor film

Ani sme dlho čakať nemuseli a konečne je to tu! Aj keď nás od vydania filmu delí ešte vcelku dlhý čas, už teraz sme sa dočkali zaujímavých prvých reakcií od niekoľkých divákov. Fox začal s testovacími premietaniami už pred týždňom. A aj keď štúdiá robia všetko preto, aby z týchto akcií nikdy neunikli informácie o filme, tentokrát to nepomohlo a ľudia už svoje pocity stihli zveriť na internete. Reakcie nám toho o pokračovaní prezrádzajú celkom dosť, čo nám konečne prezradí, čo od neho máme očakávať. Môžeme tak hneď usúdiť, že mnohým ľuďom sa páčiť nebude.

YouTuber Mr H Reviews od ľudí, ktorí už film videli, názory zozbieral a zverejnil na svojom kanále. Video už síce bolo odstránené, no my vieme, čo nám v ňom o novom Predátorovi prezradil:

„Len pred týždňom začali testovacie premietanie, ktoré obklopovalo mnoho únikov informácií na internete. Mnoho ľudí vravelo, že film si zamilovali. Ťažko si však zvykali na Predátor film, ktorý je komediálny. V publiku sa taktiež vyskytlo niekoľko divákov, ktorí pokračovanie nenávideli. Vraveli, nech sa filmu vyhnete za každú cenu a snímku opísali ako ďaleké a ťažké odbočenie od toho, čo bolo ustálené.“

The Predator
Zdroj: predator4-movie.com

Reakcie sú teda kuriózne kontrastné – zdá sa, že si nový Predátor film buď zamilujete, alebo ho budete nenávidieť. Ďalší skorý nádych o atmosfére očakávaného pokračovania nám minule odhalil herec Thomas Jane, ktorý stvárni jednu z hlavných postáv. Vo svojom vyjadrení nám odhalil, že príbeh sa bude točiť okolo skupiny vojakov s post-traumatickým syndrómom, ktorí sú na ceste do nemocnice. Po šialených udalostiach však skončia v boji s Predátormi.

Nový Predátor film vyzerá byť veľmi zaujímavý. Aj keď je ste skoro na to, aby sme si už teraz utvárali názor, prvotné reakcie nám určite dali aspoň malý nádych toho, čo máme očakávať. Dátum vydania je stanovený na 2. augusta 2018, dokedy sa strih filmu ešte určite pozmení. Myslíte si však, že sa dokáže zmeniť do ustálenej formy, ktorá nás uspokojí? Alebo dopadne nová časť podobne, ako notoricky známy tretí diel?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -