Filmy

Poznáme režiséra pripravovaného Batman filmu! Kto nahradí Bena Afflecka?

Začiatok roku 2017 sa s Batmanom veľmi neobťažoval. Začiatkom Februára totižto Ben Affleck odstúpil od režisérskej stoličky a Warner Bros sa pokúšal nájsť náhradu čo najrýchlejšie. Snažia sa produkciu celého filmu urýchliť a dokončiť ho čo najskôr. Scenár je dokončený, ale pravdepodobne by to Ben do roku 2018 nestihol všetko sám. Kto sa teda chopil režisérskej stoličky?

Už známy v hre

Podľa určitých zdrojov sa zistilo, že režisérskej stoličky sa chopil režisér Matt Reeves. Síce zatiaľ nebolo potvrdené, že podpísal zmluvu s Warner Bros ale môžme ho na 90% očakávať na poste režiséra. Matt Reeves sa totižto ocitol na zozname tých “pravých” po tom, čo Ben Affleck opustil režisérsku stoličku.

Ben Affleck The Batman

Zdroj: youtube.com

Tento 50 ročný rodák z USA nie je v Hollywoode nový. Matt si už zrežíroval filmy ako sú “Úsvit Planéty Opíc” alebo “Cloverfield”. Tieto dva filmy zožali v USA celkovo veľký úspech a Matt s nimi.

Kedy sa začne natáčať?

Matt Reeves práve dokončuje produkciu svojho nového filmu War for the Planet of the Apes, ktorý príde do kín už 14. júla 2017. To mu dovoľuje zahájiť svoju pred-produkciu Batmana. To znamená, že natáčanie by sa už mohlo začať niekedy v tomto roku a vydanie celého filmu by sa mohlo stihnúť  niekedy na konci roku 2018.

About author

I love Pickles
  Related posts
  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Filmy

  Ďalší MCU film odhalil svoj dátum vydania. Čo uvidíme v roku 2022?

  Pridaj komentár