Filmy

So sólovkou Batmana to vyzerá naozaj zle! Matt Reeves sa vzdal režisérskej stoličky. Ako to ovplyvní film?

Týždeň po tom, čo sme si už mysleli, že Batman konečne našiel svoj domov a pokoj, dochádza k veľkej zmene. Podľa určitých zdrojov sme sa dozvedeli, že Matt Reeves odmietol ponuku od Warner Bros. a hodil Batmana cez palubu. Informáciu nám dodal Hollywood Reporter, podľa jeho slov došlo medzi režisérom a Warner Bros. ku konfliktu, kvôli čomu sa Matt Reeves vzdal režisérskej stoličky.

Že je Batman film pre Warner Bros. jedným veľkým problémom, môžeme vidieť od začiatku celej tejto drámy. Celé to naštartoval Ben Affleck, ktorý sa zriekol režírovania. Samozrejme, môžeme chápať jeho situáciu, keďže sa k nám dostala informácia, že sa bude rozvádzať. Taktiež mu na psychike určite nepomohla jeho 75 miliónová strata, vďaka snímku “Pod rúškom noci”.

Ben Affleck The Batman

Zdroj: youtube.com

Kto si ho zarežíruje?

Samozrejme, že Warner Bros. bude chcieť Batmana natočiť. Pozrime sa na potencionálnych režisérov, ktorí by sa Temného Rytiera mohli ujať. Prvým režisérom, na ktorého sa asi Warner Bros. obráti, bude David Fincher. David Fincher by bol pre Batmana asi najlepším východiskom, vďaka jeho výborným filmom ako sú “Klub bitkárov” , “Sedem” a podobne. Druhým očakávaným režisérom by mohol byt Darren Aronofsky. Tento 48 ročný režisér spravil v Hollywoode doslova dieru vďaka jeho filmu “Requiem za sen”.

Zatiaľ to sú samozrejme iba dohady o tom, kto by mohol a kto by nemohol režírovať Batmana. Vieme, že Batman sa veľmi nelíši od filmu Flash, ktorý si prešiel taktiež veľa režisérmi. DC to má naozaj ťažké a uvidíme, ako im to pôjde ďalej. Či už s Batmanom alebo s Flashom. Kto bude novým režisérom Batmana so dozviete medzi prvými a celá redakcia bude sledovať situáciu, ktorá sa okolo tohto filmu bohužiaľ deje.

About author

I love Pickles
  Related posts
  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Filmy

  Ďalší MCU film odhalil svoj dátum vydania. Čo uvidíme v roku 2022?

  Pridaj komentár