FilmyNETFLIX

Filmová adaptácia hry Uncharted urobila konečne krok vpred! Poznáme meno nového režiséra!

Zatiaľ čo herná séria Uncharted vydala už štvrtý diel a je veľmi úspešná, jej filmové spracovanie sa stále odďaľuje a stráca režisérov. O tom, ako sa dátum premiéry v roku 2017 opäť predĺžil si môžete prečítať tu. Teraz to však konečne vyzerá, že filmová adaptácia tejto úspešnej hry konečne urobila krok vpred. Konečne sa našiel režisér, ktorý sa tohto filmu ujal.

Hlavná postava série, Nathan Drake

Hlavná postava série, Nathan Drake

Kto bude sedieť na režíserskej stoličke filmu Uncharted?

Najprv mal tento film režírovať David O. Rusell. Neskôr v roku 2014 sa mal filmu ujať Seth Gordon, ale aj to padlo. Film sa mal dostaviť do kín v roku 2017, ale bez režiséra to proste nešlo, a tak sa tento dátum zrušil. Sony však konečne našlo režiséra pre tento film s veľkým potenciálom, a je ním Shawn Levy! Ten má na svojom režisérskom konte napríklad sériu Noc v múzeu, Oceľovú päsť s Hughom Jackmanom, alebo vynikajúcu komédiu stážisti. Okrem toho je výkonným producentom úspešného Netflix seriálu, Stranger Things, pričom niektoré epizódy aj režíroval. Rovnako to bude aj pri druhej sezóne seriálu Stranger Things, na ktorej sa bude taktiež podieľať. Levy je aj producentom filmu The Arrival s Amy Adams a Jeremy Rennerom, ktorý príde onedlho do kín.

Okrem tohto prezradil magazín Deadline aj to, ako to bude so scenárom. Zo začiatku na scenári pracoval Joe Carnahan, o ktorom sa vravelo, že by film mohol aj režírovať. Pri scenári síce ostáva, ale režisérom filmu Uncharted sa nestal, pretože robí pre Sony iný film. Tým je dlho očakávaný tretí diel zo série Bad Boys, presnejšie Bad Boys For Life. Producentmi snímku Uncharted budú Charles Roven, Avi Arad, Alex Gartner a Ari Arad.

Uncharted

Stále však nevieme veľmi podstatnú informáciu, a to kto stvárni hlavného hrdinu filmu, Nathana Drakea. Nathan je dobrodruh, ktorý cestuje po svete a hľadá rôzne poklady, rieši tajuplné záhady a nachádza dávno stratené mestá. Kto by sa teda na túto akčnú rolu hodil? ľudia by najradšej v roli Nathana Drakea videli napríklad Chrisa Pratta alebo Marka Wahlberga. Ja, ako milovník tejto série sa na film teším, a verím, že Chris Pratt by bol ten správny výber. Uvidíme teda ako to dopadne, o všetkom Vás budeme hneď informovať!

 

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár