Takýto novoročný darček nikto nečakal. Zákazníci tohto operátora získajú nové TV stanice zadarmo

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Voľné vysielanie v januári 

Od utorka 2. 1. 2024 do utorka 30. 1. 2024 budú pre všetkých zákazníkov Skylinku voľne dostupné dve stanice. Rovnaká ponuka dostupných staníc platí pre všetkých zákazníkov freeSAT, ktorí prijímajú signál zo satelitu Astra 23,5°E.

Vďaka voľnému vysielaniu si môžu diváci užiť zápasy ženských tenisových hviezd. CANAL+ Sport 2 dňa 2. januára 2024 začal o pol štvrtej ráno svoje vysielanie prvými zápasmi z WTA 500 v austrálskom Brisbane. V prípade súbežne hraných zápasov si môže divák vybrať a druhý atraktívny zápas sledovať na programe CANAL+ Sport 3, ktorý je dostupný v internetovej televízii Skylink Live TV.

canal plus
Zdroj: Canal Plus

Od januára sa budú diváci na obrazovkách pravidelne stretávať s bývalými hráčkami Barborou Strýcovou, Luciou Šafářovou, Klárou Koukalovou, Luciou Hradeckou, Andreou Sestini Hlaváčkovou alebo Kristýnou Plíškovou.

9. 1. 2024 sa k voľnému vysielaniu pridá stanica FilmBox Premium, ktorá v priebehu januára ponúkne hneď niekoľko zaujímavých titulov – dráma Supernova v hlavnej úlohe s Colinom Firthom alebo historický film Colette: Príbeh vášne s obľúbenou Keirou Knightley.

Programy CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3 aj FilmBox Premium sú dostupné tiež v internetovej televízii Skylink Live TV. Tú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka. K 31. 12. bolo ukončené vysielanie lifestylovej stanice CBS Reality.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -