Pokémoni sú späť! Netflix a scenárista úspešného seriálu Lucifer pracujú na vývoji novej hranej série

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak si si myslel, že hrané projekty z ikonického sveta Pokémonov už nikdy neuzrú svetlo sveta, streamovací gigant ťa presvedčí o opaku. Pripravovaný Netflix seriál Pokemon prinesie všetky nostalgické stvorenia opäť do reálneho sveta. Na sérii sa bude podieľať aj spoluautor populárneho seriálu Lucifer Joe Henderson.

Netflix vyvíja hraný seriál Pokemon

V roku 2019 sme sa dočkali prvého hraného filmu Pokémon Detektív Pikachu, v ktorom hlavnej postave prepožičal svoj hlas Ryan Reynolds. Nevídané dobrodružstvo môžeme zaradiť medzi úspechy, minimálne po vizuálnej stránke, takže príchod nového hraného projektu z rovnakého vesmíru nie je až takým prekvapením. Zatiaľ však žiadne podrobnosti o príbehu nepoznáme, ako ani dátum vydania.

seriál Pokemon Netflix
Zdroj: screengeek.com

Joe Henderson napíše scenár a taktiež zaujme pozíciu výkonného producenta. Čo je pre projekt obrovské plus, nakoľko tvorca má za sebou naozaj úspešnú minulosť. Do povedomia verejnosti sa zapísal hlavne s jeho oživením seriálu Luficer, ktorý priviedol na Netflix. A keďže ten sa už blíži ku koncu, Henderson pravdepodobne našiel svoj nasledujúci projekt.

Čo nás čaká?

Animovaným seriálom o Pokémonoch sa na Netflixe vždy darilo. Streamovací gigant ponúka predplatiteľom naozaj veľa rôznych titulov z tejto ikonickej franšízy a do budúcich rokoch by ich malo byť ešte viac. Ale otázka zvedavých fanúšikov je jasná. Ktorým smerom sa bude nový hraný seriál uberať? Zasadia ho tvorcovia do rovnakého sveta, ako je Pokémon Detektív Pikachu? Alebo sa skôr sústredia na Asha Ketchuma a jeho snahu stať sa legendárnym trénerom Pokémonov?

Na výber je toho naozaj veľa, a čo presne si Netflix vyberie, zatiaľ ostáva vo hviezdach. No pevne veríme, že si s Hendersonom vyberú správne a na malé obrazovky prinesú taký hraný seriál, ktorý si fanúšikovia zamilujú a radi sa k nemu vrátia aj po určitej dobe.

Tešíš sa na nový hraný seriál Pokemon, ktorý si pre všetkých fanúšikov pripravuje Netflix? Akého príbehu sa dočkáme tentokrát? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -