Po Simpsonovcoch a Futurame prichádza nový seriál od Matta Groeninga! Kedy ho na Netflixe uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Meno Matt Groening je pravdepodobne každému veľmi dobre známe. Práve z jeho hlavy vznikli dnes už legendárne kreslené seriály ako Simpsonovci alebo vesmírna Futurama. Je to priam neuveriteľné, no naša obľúbená žltá rodinka sa na televíznych obrazovkách vysiela už skoro tridsať rokov. A to znamená jediné – Neexistuje skoro nikto, kto by ich nepoznal. O takmer jednu dekádu neskôr vznikol seriál Futurama, ktorý je taktiež veľmi dobre známy. Osvojil si prvky z originálnej animácie Simpsonovcov a taktiež humor, ktorý je predovšetkým smerovaný staršiemu publiku. Nuž, rodinka zo Springfieldu dostáva stále nové príbehy, zatiaľ čo sa Futurama už nevysiela. Teraz však prichádza niečo úplne nové…

Disenchantment
Zdroj: variety.com

Nový seriál od Matta Groeninga sa blíži!

Presne tak, tvorca Matt Groening bude mať nový seriál! Bude sa jednať o animovanú komédiu zasadenú do fantasy sveta, o ktorú sa postará streamovacia stanica Netflix. Jej názov je Disenchantment, a konečne poznáme jej dátum vydania! Nová animovaná séria pre dospelých bude debutovať 17. augusta 2018, kedy uvidíme prvých 10 častí. Príbeh nás zavedie do stredovekého kráľovstva Dreamland, v ktorom sa spoznáme s alkoholičkou a zároveň mladou princeznou Bean. Na jej cestách ju bude sprevádzať bojachtivý škriatok Elfo a jej osobný démon Luci. Spolu budú bojovať proti obrom, trollom, harpijám, škriatkom a ďalším nadprirodzeným príšerám!

Disenchantment
Zdroj: variety.com

Netflix si pôvodne od Groeninga objednal 20 častí a už teraz je jednoznačné, že seriál neskončí pri desiatich epizódach. O animáciu sa postaralo rovnaké štúdio ako pri Futurame, čo môžete jasne spoznať z prvých fotiek. Z vesmírneho animáku je prebratý aj koncept alkoholizmu a obsahu pre dospelé publikum. A kto sa postará o dabing? Bean nadabuje Abbi Jacobson, Elfa stvárni Nat Faxon a o Luci sa postará Eric Andre. Ďalšie hlasy už poznáme z groeningových bývalých projektov – ako John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille alebo David Herman.

Tak čo, myslíte, že sa z Disenchantment stane instantná ikona akou sú Simpsonovci alebo Futurama? 

Disenchantment
Zdroj: variety.com
ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -