DC vracia úder? Nový Shazam! trailer je plný energie a skvelého humoru!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Shazam trailer… konečne

Ale to trvalo. Druhý trailer na očakávanú DC komiksovku Shazam! je konečne na svete. Má síce trojmesačné omeškanie, avšak to naozaj nevadí. Warner Bros na nás očividne skúša nový marketingový ťah, keďže ak si dobre pamätáte, aj Aquamanovi trvalo pridlho, kým sa ukázal v nových traileroch. Filmu to však vôbec neuškodilo, práve naopak. Z Aquamana sa stal kráľ všetkých DC filmov a ak mu má niekto konkurovať, veríme, že to bude práve Shazam!

Takýto trailer sme totiž nie len očakávali, ale aj potrebovali. Shazam! vo svojej prvej ukážke nepochybne upútal komiksových fanúšikov, ale aj neznalcov adaptovaného materiálu. Druhým trailerom však len dokazuje, že túto komiksovku v kinách naozaj zmeškať nechcete. Shazam! totiž v novom traileri odhaľuje nie len úžasné vizuálne efekty, ale ešte aj trefné gagy, ktoré mieria do čierneho. Veď presvedčte sa sami:

Pôjde teda o akúsi kombináciu filmov Man of Steel (Muž z ocele) a Big (Veľký). To je spojenie, ktorému odolá len málokto. V dospelej verzii titulného hrdinu sa predstaví herec Zachary Levi, ktorého môžete poznať najmä zo seriálu Chuck. V detskej verzii sa zasa predstaví Asher Angel. Sekundovať im budú herci Mark Strong, Jack Dylan Grazer, Djimon Hounsou a Grace Fulton.

Shazam! teda patrí medzi známejších hrdinov zo stránok DC komiksov. Ide o osirelého chlapca Billyho Batsona, ktorý sa pomocou slovíčka Shazam vždy zmení na dospelého superhrdinu. Iniciály tohto slova majú reprezentovať gréckych bohov. Shazam! má totiž múdrosť Solomona, nadľudskú silu Herculesa, výdrž Atlasa, schopnosti Zeusa, odvahu Achillesa a rýchlosť Mercuryho. Na režisérsku stoličku si sadol David F. Sandberg. Shazam! do slovenských kín príde už 4. apríla.

Páči sa vám trailer? Tešíte sa na novú DC komiksovku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -