[UPDATE] Superman po siedmich rokoch opäť dostáva vlastný seriál! Kto sa oň postará?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Po siedmich rokoch dostávame nový Superman seriál!

Všetci fanúšikovia najstaršieho zástupcu superhrdinov v komiksoch, môžte sa začať tešiť. Odteraz sa s ním už nebudete pravidelne stretávať len zošitoch od vydavateľstva DC. Najnovšie zdroje nám totiž tvrdia, že sa začína pripravovať úplne nový hraný seriál a to práve s milovaným Mužom z Ocele. Po sedemročnej pauze, ktorú zaznamenalo ukončenie seriálu Smallville sa teda Clark Kent opäť vráti do televízie a to v hranom formáte.

Hraných seriálov so Supermanom bolo v televíznej histórii naozaj veľa. Mnohí tvrdia, že práve televízia bola pre Supermana ako stvorená. Síce je teda stále najznámejšia verzia Supermana ukázaná v rovnomennom filme z roku 1978 s tvárou Christophera Reevea, mnohí z vás určite nevedia, že Superman hviezdil vo svojom vlastnom seriáli už v roku 1952, kedy si ho zahral ešte v čiernobielom formáte herec George Reeves. Kto si ho teda zahrá v novom pripravovanom seriáli?

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: digitalspy.com

Obsadenie

Práve sa dostávame k informácii, ktorú som vám ešte neprezradil. Seriál je totižto pripravovaný na stanici CW, takže bude súčasťou fanúšikmi obľúbeného Arrowverse (seriály Arrow, Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow a najnovšie aj Batgirl), ktorý svojho Supermana už dávno obsadil. Ak teda náhodou neviete, hrá ho herec Tyler Hoechlin a objavil sa už v niekoľkých epizódach seriálu Supergirl.

Najnovšie ho uvidíme vo veľkom trojdielnom Arrowverse crossoveri s názvom Elseworlds, v ktorom sa dokonca ukáže v ikonickom čiernom obleku. Jeho vlastný seriál sme teda mohli čakať, keďže mal v podstate už vydláždenú cestičku vďaka ostatným seriálom. Do spomínaného veľkého crossoveru bola dokonca obsadená už aj Lois Lane a to s tvárou Elizabeth Tulloch.

Hlavných hercov tak už všetci poznáme a ak pozeráte aj ostatné DC seriáli na CW, asi vám bude jasný aj akým štýlom sa šou bude uberať. Každopádne, Supermana nikdy nie je dosť a podľa nás mu malý televízny formát bude veľmi slušať. Na koniec už stačí asi len podotknúť, že sme veľmi radi, že sa CW konečne nebojí vytiahnuť veľké superhrdinské mená a dať im vlastné seriály, o ktoré fanúšikovia naozaj stoja.

UPDATE: Informácia bola nakoniec vyvrátená až dvoma zdrojami.

Čo hovoríte na nový ohlásený seriál so Supermanom? Ste radi, že sa oň postará stanica CW? Máte radi Tylera Hoechlina v tejto roli? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: forbes.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -