Televízor s lepším dizajnom nikde nenájdete. Konkurenciu odrovnal jedinou vlastnosťou

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Oficiálne: TV a audio výrobky s najlepším dizajnom

Európsky dizajn ako základný prvok produktov Philips získal profesionálne uznanie na najvyššej úrovni. Spoločnosť vyhrala päť ocenení Red Dot 2024 za produktový dizajn. 

Spoločnosť TP Vision (výrobca Philips) zahŕňa do svojich produktov to najlepšie z európskeho dizajnu. Znamená to priame investície spoločnosti do udržiavania špecializovaného dizajnérskeho tímu so sídlom v Amsterdame.

Výsledkom tohto zamerania bolo uznanie zo strany profesionálnej dizajnérskej komunity, od maloobchodníkov a od zákazníkov Philips TV a Zvuk. Teraz toto uznanie navyše zahŕňa päť nových ocenení Red Dot Awards, ktoré sa udeľujú kľúčovým modelom z televízneho a zvukového portfólia produktov rôznych spoločností.

Prehľad víťazných produktov

TV Philips OLED 959

OLED959-OLED909
Zdroj: TP Vision

Minimalistický prémiový televízor, ktorý komunikuje výnimočný obraz a zvukový výkon ATMOS vďaka štvorstrannej zvukovej lište Bowers & Wilkins s bočným basom a technológiou smerových reproduktorov. 

Porotcovia Red Dot Awards komentovali:TV Philips OLED 959 sa dôveryhodne umiestňuje ako vlajková loď výrobcu. To platí rovnako z hľadiska technológie ako aj dizajnu.“

TV Philips OLED 909

Porotcovia Red Dot Awards poznamenali: „Vďaka premyslenému usporiadaniu zvukových komponentov a tenkému stojanu pôsobí Philips TV OLED 909 ľahkým, veľmi elegantným dojmom.“

Nákrčné slúchadlá s vedením zvuku cez kosti Philips A5608

Dizajn modelu A6508 pokračuje v odkaze vysokokvalitných audio produktov Philips. Sú navrhnuté tak, aby zaistili pohodlné nosenie aj pri dlhšom používaní. Navyše textúrované plochy poskytujú lepšiu obratnosť a priľnavosť. 

Porotcovia Red Dot sa vyjadrili: „Slúchadlá zaujmú aj vysokým a bezpečným komfortom nosenia počas športovej aktivity.“

Prenosné solárne slúchadlá Philips GO A6219

sluchadla philips
Zdroj: Redakcia REWIND.sk (Michal Lukačovič)

Model A2619 GO obsahuje kruhové náušníky slúchadiel a integrovaný hlavový most. Dizajn zaisťuje pohodlné nosenie pri dlhšom používaní.

Porotcovia Red Dot Awards komentovali: Solárne slúchadlá Philips A6219 GO zapôsobia ako športové slúchadlá, ktoré kombinujú pozoruhodný vzhľad s vysokokvalitnou reprodukciou zvuku a s aspektmi udržateľnosti.“

Soundbar Philips B6309

V komentári k výberu B6309 porotcovia Red Dot Awards dodali: „Vďaka svojmu subtílnemu dizajnu a kompaktným rozmerom sa soundbar Philips B6309 spolu so subwooferom vynikajúco integruje do moderných obytných interiérov.“

Red Dot Awards fungujú už takmer 70 rokov

S viac ako 18 000 návrhmi zo 70 krajín je Red Dot Awards jednou z najväčších a najprestížnejších súťaží dizajnu na svete. Ocenenia Red Dot zvýrazňujú spoločnosti, ktoré ponúkajú ten najlepší dizajn. 

Počas niekoľkých dní má k produktom prístup panel 50-tich nezávislých medzinárodných profesionálov v oblasti dizajnu a v rámci ocenenia rozlišujú najlepšie produkty v dizajne, pomocou meraní podľa viacerých faktorov vrátane: funkčnosti, kvality, ergonómie, inovácie, odolnosti a ekologickej kompatibility.

„Vízia, kreativita a odhodlanie našich produktov sú jedinečné v rámci odvetvia spotrebnej elektroniky,“ povedal hlavný dizajnér spoločnosti TP Vision Rod White.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -