Schwarzenegger, spoločne s Jamesom Cameronom sa vrátia a obohatia novú trilógiu Terminátora, natáčanie sa začne už čoskoro!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový Terminátor je na ceste

Zdá sa, že nikdy nestarnúci Arnold Schwarzenegger nemá dosť. Aj vo vysokom veku sa púšťa do nového projektu. Terminátor 6 sa jedného dňa ukáže a natáčať by sa malo začať už v roku 2018. Po tom, ako sme ešte dva roky dozadu mohli vidieť Terminátor: Genesis, sa famózny James Cameron rozhodol vytvoriť novú trilógiu. Ale pozor, režisérom tohto pokračovania nebude on! Bude ním niekto úplne iný. Kormidlo do svojich rúk uchopil Tim Miller, ktorý na svet priviedol Deadpoola.

Od kultovej klasiky ubehlo už viac ako 30 rokov a celá séria si zažila svoje pády aj vzostupy. Našťastie to vyzerá, že k novej trilógii postupujú prijateľne a nadchádzajúci film by nám mohol učarovať. Podľa dostupných zdrojov by sa malo začať natáčať presne 6. marca 2018, pod vedením Camerona a Davida Ellisona. Podľa všetkého sme svedkami novej dohody medzi štúdiami Ellison Skydance a Paramount Pictures.

Staré, dobré časy; zdroj: playlist.com

Ak sa presunieme ešte na začiatok celého projektu, Schwarzenegger hneď prezradil potrebné informácie. V marci to v jednom z rozhovorov povedal značne a potešil obrovskú skupinu fanúšikov:

„V marci budúceho roka začneme natáčanie Terminátora 6. James Cameron sa vrátil, tak isto ako David Ellison.“

Nabitý program hereckej legendy

Okrem tohto projektu sa nám hlavný protagonista priznal k niečomu, čo aj tak všetci očakávame. Herec sa totižto podujal na snímke Triplets (Trojičky). Hovorí vám niečo komédia Dvojičky z roku 1988? Presne táto ďalšia klasika sa dočká pokračovania, v ktorom si zahrá Arny, spoločne s malým mužom veľkého plátna, Dannym DeVitom. Taktiež by sa jedného dňa mohol objaviť zatiaľ nepomenovaný projekt Barbar Conan.

Dokáže nás tento starec (bez urážky) ešte niečím prekvapiť?; zdroj: movieweb.com

Vyzerá to tak, že Schwarzenegger ani vo vysokom veku neváha a má plné ruky práce. Nakoľko sa Triplets začnú natáčať už tento rok, bude mať čo robiť. O rok prichádza Terminátor a veľa ďalších filmov. Nie pochýb, že akčná hviezda 80. rokov je stále v kurze a neprestáva s tým, čo tak miluje. Určite vás budeme informovať o tom, ako to celé dopadne. Stačí si počkať na nové detaily, ktoré by sa mali objaviť už čoskoro.   

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -