Poznáme nový tím filmu Suicide Squad 2! Ktorých záporákov v ňom uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nebudeme si klamať, pokračovanie filmu Suicide Squad vyzerá každým dňom lepšie! Štúdia Warner Bros. a DC si po veľkom úspechu s Aquamanom pravdepodobne uvedomili, že majú stále priestor na záchranu. Všetky dobré novinky započali informáciou, že si na režisérske kreslo sadne James Gunn.

Ten sa v Marvel Cinematic Universe postaral o úspešné filmy o Strážcoch galaxie, no nakoniec ho dohnali jeho nevhodné príspevky na sociálnych sieťach z minulosti. Od Disney síce dostal padáka, no Warner si ho veľmi friško ulovil. Druhá, približne týždeň stará novinka nás oboznámila s tým, že sa herec Will Smith nevráti do jeho úlohy Deadshota. Čo je na tom pozitívne?

Zdroj: source.superherostuff.com

Nový tím filmu Suicide Squad 2

Nuž, iba včera sme sa dozvedeli, že ho v tejto úlohe zastúpi britský herec Idris Elba (ThorHobbs & Shaw)! Ten stvárnil v MCU postavu Heimdalla, no po jeho smrti vo filme Avengers: Infinity War už v tomto univerze nemal budúcnosť. Smitha bude určite škoda, no bohužiaľ nemá kvôli ostatným natáčaniam čas.

Ďalšou potvrdenou postavou je Harley Quinn, ktorú opäť stvárni Margot Robbie. Tú okrem Suicide Squad 2 uvidíme aj vo filme Birds of Prey, v ktorom bude mať hlavnú úlohu. Poslednou známou herečkou je Viola Davis a.k.a. Amanda Waller z prvého filmu, ktorá dala celý tím Task Force X dokopy.

Idris Elba, Zdroj: screenrant.com

Kto teda stvárni ostatných členov tímu ako Rick Flag, Captain Boomerang, Killer Croc či Katana? Vtip je práve v tom, že vôbec nikto. Režisér James Gunn nám totižto predstaví úplne nový tím, v ktorom z pôvodnej zostavy ostanú iba Harley Quinn a Deadshot. Poďme sa teda pozrieť na to, ktorých záporákov hrdinov vo filme uvidíme!

Nový tím sa bude skladať z postáv King Shark, Peacemaker, Polka-Dot Man a Ratcatcher. Pôvodne sa dúfalo, že sa vráti aj herec Joel Kinnaman ako Rick Flag, no najnovšie informácie hovoria, že vo filme neuvidíme túto postavu ani s novým hercom.

Pokiaľ ste fanúšikmi DC komiksov, tak vyššie spomenuté postavy môžete poznať. No a pokiaľ vám ich mená nič nehovoria, tak ich vzhľad nájdete nad týmto odstavcom!

Čo hovoríte na nové zloženie tímu pre pokračovanie filmu Suicide Squad? Chémiu medzi nimi by sme mali v kinách začiť už v roku 2021!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -