Ktorých 5 Strážcov Galaxie by sme chceli v budúcnosti vidieť vo filmoch v základom tíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhý diel Strážcov Galaxie je už nejaký ten týždeň v kinách. Ako sa dalo čakať, zárobky sú výborné a recenzie tiež niesu na zahodenie. Nieje tajomstvom, že v druhej epizóde sa do základného tímu pridali noví Strážcovia. Presnejšie šlo o Mantis, Yonduho a Nebulu. James Gunn teda zjavne nemá problém pridávať nové postavy, pretože v komiksoch sa Strážcov vymenilo neurékom. Vedeli ste však, že ani jedna postava zo základného tímu (Star-Lord, Gamora, Rocket, Drax a Groot) neboli v komiksoch v originálnom tíme? Režisér má teda v rukáve ešte množstvo postáv, ktoré môže v budúcich fázach MCU použiť. A ktorých 5 Strážcov by sme teda v budúcnosti chceli vidieť na plátne?

Adam Warlock

SPOILER ALERT Pokiaľ ste videli potitulkovú scénu v Guardians of the Galaxy vol. 2, možno viete, o koho ide. Ayesha v nej hovorila, že vytvorí dokonalú bytosť, ktorú nazvala Adam. Presne tak, ide o postavu menom Adam Warlock. Ten sa pravdepodobne ukáže ako hlavný záporák v Strážcoch Galaxie 3. V komiksoch však táto postava vznikla úplne inak. Adam Warlock je taktiež známy pod menom Him a bol držiteľom Soul Gemu. To je jediný kameň, ktorý v MCU ešte nebol odhalený. Náhoda? Adam Warlock patrí medzi moderný tím Strážcov, a tak pravdepodobne v trojke otočí stranu a pridá sa do tímu. Kedže patrí medzi najsilnejšie postavy, radi by ste ho medzi Strážcami uvítali!

Adam Warlock ako držiteľ Infinity Gauntlet
Adam Warlock ako držiteľ Infinity Gauntlet, Zdroj: screenrant.com

Starhawk (Stakar Ogord)

SPOILER ALERT Starhawk sa taktiež objavil v Guardians of the Galaxy Vol. 2. Tam bol však predstavený pod menom Stakar a nezahral si ho nikto iný, ako Sylvester Stallone! Vo filme bol jedným z veliteľov Ravegerov, rovnako ako bol Yondu. Bolo potvrdené, že rola Sylvestera nebola len cameom, a objaví sa aj iných filmoch. V komiksoch patril Stakar medzi originálny a teda prvý tím Strážcov Galaxie, v ktorom bol aj spolu s Yondum. Stakar sa v komiksoch pridal ku Strážcom, pričom sa premenoval na Starhawka. Kedže vieme, že ho MCU hrá práve Stallone, tak by sme si ho základnom tíme vedeli predstaviť!

Vedeli by ste si predstaviť Stallone v základnom tíme?
Vedeli by ste si predstaviť Stalloneho v základnom tíme?, Zdroj: slashfilms.com

Captain Marvel

Captain Marvel, Ms. Marvel, Carol Danvers… Ako len chcete. Ďalšia postava, ktorej je v MCU už priradená herečka, a vlastného filmu sa dočká 8. marca 2019. Zahrá si ju výborná herečka, Brie Larson! Pôjde a historicky prvý Marvel film, v ktorom si hlavnú rolu zahrá žena. Brie sa na rolu Captain Marvel poriadne pripravuje a číta si komiksy. V komiksoch sa medzi Strážcov pridala v roku 2014 v Marvel NOW! Je teda otázne, či bude mať v jej sólovom filme nejakú spojitosť so Strážcami. Okrem tímu Guardians of the Galaxy sa taktiež objavila v mnoho iných, ako napríklad Avengers alebo X-Men. Myslíte, že sa niekedy v budúcnosti pridá ku Star-Lordovi a spol.?

A nejak takto by mohla vyzerať Brie v obleku Captain Marvel
A nejak takto by mohla vyzerať Brie v obleku Captain Marvel, Zdroj: minhavisaodocinema.blogspot.sk

Thing

Thinga poznáte snáď všetci. Vo filmovej verzii sme ho mohli vidieť už 3x, a tak ho ani nemusím predstavovať. Je jedným z najhlavnejších členov Fantastickej Štvorky! Ben Grimm, teda Thing, sa v komiksoch medzi Strážcov pridal v roku 2015 počas All New All Different Marvel! Do tímu naozaj sadne a mne osobne sa oveľa viac páči v Guardians, než vo Fantastic Four. Je tu však jeden veľký problém. Ako dobre vieme, práva na túto postavu vlastní FOX. Toto štúdio vyprodukovalo aj najnovší film Fantastic 4, ktorý bol… ako to slušne povedať… na hovno. Pokiaľ by štúdio Marvel získalo práva na Fantastickú Štvorku, Thing by si určite chvíľu pobudol v tom tíme. Je teda naozaj malá šanca, že ho niekedy medzi filmovými strážcami uvidíme.

Takto vyzerajú Thingove obleky v Guardians
Takto vyzerajú Thingove obleky v Guardians, Zdroj: ew.com

Agent Venom

Venoma asi taktiež poznáme. Vo filmovej verzií sme ho mali možnosť vidieť raz a to v Spider-Man 3 od Sama Raimiho. Táto postava prešla v komiksoch dlhou cestou. Mojou najobľúbenejšou verziou Venoma je ale Agent VenomFlash Thompson sa incidentom stal novým hostiteľom Venoma. Flash sa po určitých udalostiach dostal na vozík, a jediná možnosť ako môže chodiť, je keď je spojený s Venomom. S ním však môže byť spojený iba 48 hodín, potom nastanú vedľajšie účinky. Agent Venom tak začal bojovať pre armádu a Secret Avengers. V roku 2014 sa v Marvel NOW! pripojil ku Guardians of the Galaxy. Práva sa túto postavu vlastní SONY, ktoré práve chystá sólový Venom film. A tak sa Agenta Venoma v tíme asi nikdy nedočkáme. Bolo by sa ale na čo pozerať!

Na ľavo vidíme staršiu verziu Agenta Venoma a na pravo verziu v Guardians
Na ľavo vidíme staršiu verziu Agenta Venoma a na pravo verziu v Guardians, Zdroj: echobite.com

Filmový tím Strážcov Galaxie

A takto vyzerá moje najobľúbenejšie zloženie tímu Strážcov Galaxie, ktoré by som si rád užil aj vo filme. Kitty Pride ako Star-Lady, Agent Venom, Thing, Drax, Groot a Rocket Racoon!

Strážcovia Galaxie
Zdroj: Marvel.com
Strážcovia Galaxie
Zdroj: blastr.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -