Nový trailer na film Free Guy s Ryanom Reynoldsom k nám prichádza s veľkou dávkou akcie a humoru

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nový trailer na film Free Guy

Tento rok sa nesie v znamení presúvania premiér filmov, na čo doplatil aj dlho očakávaný film Nie je čas zomrieť, ktorý si nakoniec pozrieme až v roku 2021. Aj keď sa väčšina filmov presúva, pre film Free Guy to neplatí. Momentálne si ho ešte stále máme pozrieť v kinách v decembri, čo nám potvrdil aj nový trailer na film Free Guy, ktorý je plný humoru a akcie.

Film sa zameriava na hru podobnú titulu GTA (Grand Theft Auto), v ktorej sa tak ako v každej inej hre nachádzajú okrem hráčov aj NPC (non-player characters), ktoré by sme do slovenčiny preložili ako nehrateľné postavy. Jednou z nich je aj chlap Guy, ktorý si viac-menej žije svoj pokojný život, kým si neuvedomí, že je len obyčajnou postavičkou v hre.

Nový trailer plný akcie a humoru

Nový trailer nám narozdiel od toho staršieho, ktorý sme mohli vidieť zhruba pred štvrťrokom, ukázal aj niečo z deja. Obyčajný muž menom Guy sa po tom, ako zistí, že je vo videohre, stane miestnym hrdinom. Začne bojovať proti hráčom, pričom ako čisto videoherná postava má oproti nim jasné výhody. Ostatné NPC sú mu za to vďačné a rýchlo sa stane mestským obľúbencom.

Jeho úspech si však okrem NPC postáv všimnú aj vývojári hry a taktiež aj široká verejnosť v našom svete. Hlavný tvorca hry, ktorého hrá Taika Waititi, sa preto rozhodne postavu z hry eliminovať, no podľa traileru sa mu to zrejme nepodarí a tak sa rozhodne celú hru rovno zrušiť. Guyovou úlohou tak bude zachrániť celý herný svet, v ktorom žije.

Ryan Reynolds Netflix
Zdroj: onenews.com

Film Free Guy

Okrem Reynoldsa a Waititiho vo filme uvidíme herečku Jodie Comer, ktorá je vývojárkou hry a zároveň hráčkou „Molotov Girl“. Okrem nej sa tam napríklad ukáže aj herec Joe Kerry ako programátor Keys alebo Lil Rel Howery ako policajt Buddy. Režisérom filmu je Shawn Levy a scenár napísali Matt Lieberman a Zak Penn. Film vychádza pod taktovkou Disney a 20th Century Studios.

Film bude určite humornou jazdou, pre ktorú je Ryan Reynolds ako hlavná postava najlepšou voľbou. Film zatiaľ vyzerá zaujímavo a dá sa predpokladať, že bude takou príjemnou oddychovkou na zimné obdobie. Ak nezatvoria kiná alebo sa nerozhodnú ešte aj tento projekt presunúť na neskôr, na veľkom plátne si ho budeme môcť pozrieť už 11. decembra 2020.

Ako sa vám páči nový trailer na film Free Guy? Pôjdete sa na neho pozrieť v zime do kina? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: indiewire.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -