Cruella sa pripomína ďalším trailerom, ktorý ti ukáže pôvod vzniku tohto ikonického Disney záporáka

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Disney opäť zverejnilo nový trailer k filmu Cruella, v ktorom si hlavnú úlohu zahrala nádherná Emma Stone (La La Land). Príbeh o pôvode jedného z najobľúbenejších Disney záporákov sľubuje veľa zábavy, ktorú uvidíš v kinách už 27. mája 2021.

Film bude taktiež 28. mája 2021 debutovať na Disney+, ale priprav sa na menšie prekvapenie. Ak si predplatiteľom tejto streamovacej platformy, stačiť to nebude a Disney vyžaduje zakúpenie Premiere Access za 29,99 dolárov.

Nový trailer k Disney filmu Cruella:

V ďalšej plnohodnotnej ukážke opäť vidieť stretnutie ešte nepoškvrnenej Estelle (Emma Stone) s barónkou von Hellman (Emma Thompson), ktorá je dôvodom zrodu Cruelly. No ešte predtým ako sa z nej stala záporná postava v Disney svete, jej začiatok siaha úplne niekam inam.

Film sleduje Estellu, šikovnú a kreatívnu mladú ženu odhodlanú presadiť sa so svojimi módnymi návrhmi v Londýne v 70. rokoch minulého storočia. Jej blízkymi priateľmi sú dvaja zlodeji, ktorí oceňujú jej chuť pre zlomyseľnosť a spoločne vybudujú naozaj skvelý plán, ktorý Estelle navždy zmení život.

Trailer k filmu Cruella
Zdroj: wallpaperterritory.com

Kreatívny režisér a pestré herecké obsadenie

Film je pod taktovkou Craiga Gillepsieho. Ten nám v minulosti priniesol hneď niekoľko hitov – Ja, Tonya, hrdinský thriller Do posledného dychu, či na bránicu útočiace komédie Pán Woodcock Fright Night. Scenár napísali Kelly Marcel, Steve Zissis a Tony McNamara.

Čo sa týka hereckého obsadenia, okrem dvoch herečiek s menom Emma v hlavných úlohách ťa poteší aj zvyšok obsadenia. Pripraviť sa môžeš na hercov ako Mark StrongPaul Walter HauserEmily BeechamJoel FryKirby Howell-Baptiste John McCrea.

Cruella plagát trailer Disney
Zdroj: nightmarishconjurings.com

Si pripravený dozvedieť sa viac o pôvode tohto ikonického záporáka z Disney sveta? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -