Nový trailer na Ako si vycvičiť draka 3 odhaľuje epický záver milovanej série!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový trailer na Ako si vycvičiť draka 3 je tu!

Čakali sme naozaj dlho, avšak vyzerá to tak, že vôbec nie márne. Draci od štúdia Dreamworks sa k nám vrátia už budúci rok. Bohužiaľ, síce pôjde len o tretí film v sérii, práve ten sa stane úplne posledným. Dračia sága sa za tie roky stala tak úspešnou, že dokázala vytvoriť aj vlastný seriál, ktorý bežal na staniciach Cartoon Network a Netflix niekoľko rokov.

Spolu s tretím filmom sa však konca dočká aj ten. Tretí film totiž zaznamená veľké finále celého príbehu (vrátane seriálu) a my sme teda už teraz zvedaví, čo všetko nám chcú tvorcovia ukázať. Podľa slov samotného režiséra nás čaká naozaj veľký koniec, ktorý by mal odhaliť aj dôvod, prečo draky zmizli z tohto sveta. Čaká nás teda emocionálne rozlúčenie s touto sériou a rovnaký pocit sa v nás snaží evokovať aj nový trailer.

Štikút teda bude v novom dieli vodca celej dediny. Čaká ho však veľká skúška a to ochrániť ostrov pred jeho najväčšou skazou. Prichádza totiž človek, ktorý vyhubil celý rod nočného besa. Objaví sa však aj kompletne nové miesto, zvané skrytý svet, ktoré podľa všetkého vzišlo zo sna režiséra.

Momentálne sa film nachádza v post-produkcii a len pred pár dňami sa skončilo nahrávanie hudby Johna Powella. Ten sa stará o hudobnú stránku filmov od úplneho začiatku a musíme povedať, že práve jeho tóny patria k tomu najlepšiemu, čo táto séria vytvorila. Či teda ste alebo nie ste pripravení dať tomuto svetu zbohom je len na vás, každopádne koniec sa blíži a príde už vo februári budúceho roka.

Čo vravíte na nový trailer k filmu Ako si vycvičiť draka 3? Mali ste túto dračiu sériu radi? Čo od posledného dielu očakávate? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -