Príšery ovládnu svet na Strašidelný Halloween – Pozrite si trailer na film Husia koža 2!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pozerať sa do budúcnosti je ľudské. Veľakrát túto prirodzenú vlastnosť využívajú obchodné reťazce, ktoré už v septembri lákajú na Vianoce. Ešte predtým nás však čaká iný sviatok, ktorí si väčšina z nás spája so všetkým nadprirodzeným – Halloween! Narozdiel od obchodov, ktoré nás chcú len ošklbať, prichádzajú filmy, ktoré túto jedinečnú atmosféru využijú na vydanie tematických príbehov. Toto je jeden z nich! Dámy a páni, nenechajte si ujsť nový trailer na film Husia Koža 2: Strašidelný Halloween!

Nový trailer na film Husia Koža 2

Tento Halloween budú stáť celej vašej rodine vlasy dupkom! Do našich kín sa totiž vrátia hrdinovia dobrodružnej komédie Husiakoža, ktorí nás minule zabavili. V novinke Husia koža 2: Strašidelný Halloween opäť ožijú monštrá uväznené v knihách, tentokrát však práve v ten najpríhodnejší čas – na sviatok všetkých nadprirodzených síl. Na Halloween! Pozrite si prvú ukážku z filmu, ktorá v štýle nedávneho úspechu Jumanji: Vitajte v džungli, sľubuje veľkú dávku rodinnej zábavy a napätia.

Husia koža 2 je adaptáciou knižných bestsellerov amerického spisovateľa R.L. Stinea. Ide o pokračovanie úspešnej rodinnej fantasy z roku 2014, v ktorej sa predstavili napríklad Jack Black (Jumanji: Vitajte v džungli) či Dylan Minnette (netflixovka 13 Reasons Why). V novinke sa pod režisérskou taktovkou Ariho Sandela stretne nové obsadenie na čele s Madison Iseman, ktorú si môžete pamätať z posledného Jumanji, Chrisom Parnellom (21 Jump Street) či s výnimočne vtipným Kenom Jeongom (Vo štvorici po opici). Producenti však potvrdili aj návrat Jacka Blacka, ktorý bude opäť hlasom ikonickej bábky Slappyho!

Nebudte zmätení, ak vám nejde do hlavy neustále porovnávanie s filmom Jumanji. Nadchádzajúca snímka Husia Koža 2: Strašidelný Halloween totižto sľubuje veľmi podobnú atmosféru, ktorá nás očarila aj pri úspechu s The Rockom. Nechajme sa teda spolu prekvapiť, pretože som naozaj veľmi zvedavý, či nám produkčná spoločnosť prinesie ďalší skvelý divácky zážitok!

Husia koža 2: Strašidelný Halloween
Zdroj: variety.com

Čo vravíte na počin Husia Koža 2: Strašidelný Halloween a jeho nový trailer? Čakáte, že vás skvelo zabaví pri atmosfére nadprirodzených javov? Potom si určite poznačte dátum 1. novembra, kedy má film slovenskú premiéru!

Zdroj: itafilm TS

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -