v ,

Nový trailer k filmu Summer of ’84 je ako Stranger Things so sériovým vrahom!

Trailer na film Summer of '84
Zdroj: collider.com
REKLAMA
REKLAMA

Trailer na film Summer of ’84

Nový trailer k filmu Summer of ’84 dorazil a je príkladom toho, že nostalgické osemdesiate roky stále nezapadli prachom. Film síce vyzerá na oko podobný výtvorom ako Stranger Things alebo To, nachádza sa v ňom však niečo odlišné. V príbehu sa nachádza sériový vrah, ktorý vystupuje pod prezývkou “The May May Slayer.” Podarí sa skupine mladých detí vystopovať tohto neznámeho vraha?

Trailer na film Summer of '84
Zdroj: pipocamoderna.com.br

Scenár k filmu napísali Matt Leslie a Stephen J. Smith. V režisérskom kresle sa objavilo hneď niekoľko pánov – Francois Simard, Anouk Whissel a Yoann-Karl Whissell. Dej nás zavedie do malého mesta, v ktorom stretávame niekoľko mladých kamarátov, ktorých si zahrali herci ako Graham Verchere, Judah Lewis, Caleb Emery či Cory Gruter-Andrew.

REKLAMA
REKLAMA

Čo nám ukázal trailer k filmu Summer of ’84?

Ako môžeme vidieť v traileri, ten sa nesie v tajomných tónoch, ktoré dokážu v divákovi vyvolať zmiešané pocity. Davey Armstrong (Graham Verchere) vedie skupinu ľudí, ktorá sa venuje konšpiračným teóriám. V najnovšom prípade si je vedomy nebezpečenstva a je presvedčený, že vrahom je miestny policajt Wayne Mackey.

Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako verejnosť príjme nadchádzajúci film. Prvkami je veľmi podobný vyššie menovaným fenoménom a preto je možné, že sa dostane na zoznam vysoko kritizovaných filmov. Summer of ’84 sa v kinách objaví už tento rok v lete.

Zatiaľ sa však nezdá, že by novodobé publikum nebavili nostalgické roky minulého storočia. Predsa len, tretia séria seriálu Stranger Things sa blíži a nič iné ako úspech sa neočakáva. To isté platí aj o pripravovanom filme To 2, ktorého predchodca v roku 2017 dostal obrovský počet pozitívnych recenzií. Ako sa bude dariť ďalšiemu “retro” filmu uvidíme už v auguste a do toho momentu si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár