Pozrite si nový trailer a prvé reakcie na film Once Upon a Time in Hollywood!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Margot Robbie v jednom filme? Áno, niečo takéto dokáže spojiť iba legendárny režisér Quentin Tarantino! Už toto leto sa môžeme tešiť na jeho v poradí deviaty film, ktorý prichádza s novým trailerom. Okrem iného sa konal aj filmový festival Cannes, na ktorom sa nová tarantinovka dočkala prvého premietania. No a ako už dobre viete, s prvými premietaniami prichádzajú aj prvé reakcie!

Uvidíme niekedy Star Trek od Quentina Tarantina?

Každopádne, film nás zavedie do Hollywoodu v roku 1969. Pozrieme sa na príbeh televíznej hviezdy Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) a jeho dabléra Cliffa Bootha (Brad Pitt), ktorí sa snažia presadiť v priemysle. Daltonovou susedkou je dokonca vychádzajúca hviezda Sharon Tate (Margot Robbie), ktorej hrozivý osud padne do rúk rodiny Mansonových.

Nový trailer na film Once Upon a Time in Hollywood

Okrem tohto tria sa vo filme ukážu aj ďalšie známe tváre, ako napríklad Kurt Russell, Timothy OlyphantDakota FanningLuke PerryMargaret Qualley alebo Al Pacino. Tarantino je predsa dobre známy tým, že dokáže poskladať naozaj hviezdny herecký ansámbel.

Prvé reakcie z festivalu Cannes jasne hovoria, že sa máme na čo tešiť. Once Upon a Time in Hollywood je vraj filmom, pre ktorý sa Quentin Tarantino narodil. Podľa slov vyvolených režisér neklamal, keď povedal, že tento film bude najbližšie ku Pulp Fiction, ako sa dokázal dostať. Máme sa tešiť na šokujúcu a zároveň vtipnú čiernu komédiu. Jasnou rečou hovorí aj stránka Rotten Tomatoes, na ktorej s 22 recenziami svieti nádherné skóre 91%.

Mohlo by vás zaujímať: Všetky informácie o filme Once Upon a Time in Hollywood

Na novú tarantinovku si počkáme ešte 2 mesiace. V slovenských kinách film premiéruje 8. augusta 2018! Tak čo, vidíme sa v kine?

Zdroj: screenrant.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -