Vianoce sú tu! Nový trailer na Návrat Mary Poppins odhaľuje bohatý Disney muzikál v celej svojej kráse!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový trailer na Návrat Mary Poppins!

Najlegendárnejšia Disney opatrovateľka je späť a to s rovnakým šarmom, ako pred 54 rokmi! Piatimi oscarmi ovenčený muzikál síce pokračuje v úplne nových šatoch, no zdá sa, že za celé tie roky zo svojho čara nestratil nič. Ak ste boli sklamaní, že vám prvý trailer toho moc z nového dobrodružstva neukázal, teraz sa posaďte a pripravte sa na jazdu. Mary Poppins totižto v novom traileri priam žiari!

Rolu Julie Andrews teda na seba zobrala herečka Emily Blunt a musíme povedať, že jej to veľmi sluší. Kominára si strihol Lin-Manuel Miranda, ktorý je v posledných rokoch priamym stelesnením Disney muzikálov. K nim sa pridávajú ešte fantastické herecké mená ako Colin Firth, Julie Walters, Meryl Streep a aj Dick Van Dyke, ktorý si v pôvodnom filme zahral práve kominára ale aj starého bankára, ktorého si tu zopakuje.

Síce nás chce Disney tieto Vianoce očariť svojou verziou legendárneho baletu Luskáčik, vyzerá to tak, že toto miesto im vezme práve nová Poppins. Je to až neskutočne čarovné a my naozaj dúfame, že tak ako pred 54 rokmi aj teraz vyjdeme zo sály s piesňami na perách.

Film je navyše vo skvelých rukách Roba Marshalla, ktorý už má na konte jeden oscarový Disney hit – Into the Woods. Zopakuje teda svoj návrat na ocenenia práve s týmto muzikálom? Nuž, má na to legendárne meno a aj skvelý dátum, takže ak sa film bude kritikom páčiť, je možné že tento rok tu budú nominované dva muzikály (prvým by mohol byť samozrejme A Star is Born). Po takomto trailer sme však aspoň my na nové dobrodružstvo s Mary Poppins už superkalifradžilistikexpijalidózne pripravení!

Oficiálny plagát k filmu Mary Poppins Returns
Oficiálny plagát k filmu Mary Poppins Returns; Zdroj: disney.wikia.com

Čo hovoríte na nový trailer? Pamätáte si ešte na túto muzikálovú klasiku? Ako zatiaľ hodnotíte Emily Blunt v hlavnej roli? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -