Ponorte sa do sveta virtuálnej reality prostredníctvom traileru na Ready Player One, nový film od Stevena Spielberga!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Píše sa rok 2045 a svet sa nachádza v post-apokalyptickom stave. Nezostalo už žiadne miesto, kam by sa dalo ísť – Až na jednu výnimku. Tou je virtuálna realita menom OASIS, kam chodia ľudia žiť svoje druhé životy. Ide priam o nekonečný svet, v ktorom sa dá robiť takmer všetko. Od žitia obyčajného života, cez spoznávanie nových ľudí až po akčné závody na život a na smrť. Samotný tvorca hry, James Halliday (Mark Rylance), však tesne pred svojou smrťou oznámil, že sa niekde vo svete OASISu nachádza „Easter egg„, ktorý predstavuje neuveriteľné bohatstvo a samotnú nadvládu nad celou virtuálnou realitou. O jeho získanie sa bude snažiť aj hlavný protagonista filmu, mladík menom Wade Owen Watts (Tye Sheridan).

Zdroj: ew.com

Režisérom tejto šialenej snímky nie je nikto iný, ako legendárny Steven Spielberg (Jurský Park, E.T. – Mimozemšťan). Ten spolu so scenáristom Zak Pennom (Avengers, X-Men 3) adaptuje príbeh na plátna z rovnakomennej novely od Ernesta Cline z roku 2011. Štúdio Warner Bros. tak zverejnilo nový trailer, ktorý spája všetky naše obľúbené postavy z hier, filmov a seriálov rokov 80. a 90. Jednoducho, dočkáme sa celej popkultúry týchto rokov v jednej snímke. Tento film je jeden veľký easter egg, v ktorom nič ako cameo neexistuje. Naposledy sme o snímke počuli ešte na Comic-Cone v San Diegu, kde sme sa dočkali vlastne aj prvého pohľadu na film. Táto ukážka však prebúrala všetky steny a jej vizuál zaručil to, že sa pozeráme na jeden z najlepších trailerov tohto roka…

Nový trailer na sci-fi snímku Ready Player One

V tomto nádhernom sci-fi uvidíme okrem Tye Sheridana a Marka Rylancea aj mená ako Olivia Cooke (Ouija), Ben Mendelsohn (Rogue One: A Star Wars Story), T.J. Miller (Deadpool), Simon Pegg (Star Trek Beyond), Hannah John-Kamen (Killjoys), alebo Letitia Wright (Black Panther). Pokiaľ sa chcete o filme dozvedieť viac, klikajte na tento odkaz. Do virtuálnej reality tohoto šialeného filmu sa dostaneme už 29. marca 2018. Tak čo, tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -