REKLAMA

Píše sa rok 2045 a svet sa nachádza v post-apokalyptickom stave. Nezostalo už žiadne miesto, kam by sa dalo ísť – Až na jednu výnimku. Tou je virtuálna realita menom OASIS, kam chodia ľudia žiť svoje druhé životy. Ide priam o nekonečný svet, v ktorom sa dá robiť takmer všetko. Od žitia obyčajného života, cez spoznávanie nových ľudí až po akčné závody na život a na smrť. Samotný tvorca hry, James Halliday (Mark Rylance), však tesne pred svojou smrťou oznámil, že sa niekde vo svete OASISu nachádza “Easter egg“, ktorý predstavuje neuveriteľné bohatstvo a samotnú nadvládu nad celou virtuálnou realitou. O jeho získanie sa bude snažiť aj hlavný protagonista filmu, mladík menom Wade Owen Watts (Tye Sheridan).

ready player one trailer
Zdroj: ew.com

Režisérom tejto šialenej snímky nie je nikto iný, ako legendárny Steven Spielberg (Jurský Park, E.T. – Mimozemšťan). Ten spolu so scenáristom Zak Pennom (Avengers, X-Men 3) adaptuje príbeh na plátna z rovnakomennej novely od Ernesta Cline z roku 2011. Štúdio Warner Bros. tak zverejnilo nový trailer, ktorý spája všetky naše obľúbené postavy z hier, filmov a seriálov rokov 80. a 90. Jednoducho, dočkáme sa celej popkultúry týchto rokov v jednej snímke. Tento film je jeden veľký easter egg, v ktorom nič ako cameo neexistuje. Naposledy sme o snímke počuli ešte na Comic-Cone v San Diegu, kde sme sa dočkali vlastne aj prvého pohľadu na film. Táto ukážka však prebúrala všetky steny a jej vizuál zaručil to, že sa pozeráme na jeden z najlepších trailerov tohto roka…

REKLAMA

Nový trailer na sci-fi snímku Ready Player One

V tomto nádhernom sci-fi uvidíme okrem Tye Sheridana a Marka Rylancea aj mená ako Olivia Cooke (Ouija), Ben Mendelsohn (Rogue One: A Star Wars Story), T.J. Miller (Deadpool), Simon Pegg (Star Trek Beyond), Hannah John-Kamen (Killjoys), alebo Letitia Wright (Black Panther). Pokiaľ sa chcete o filme dozvedieť viac, klikajte na tento odkaz. Do virtuálnej reality tohoto šialeného filmu sa dostaneme už 29. marca 2018. Tak čo, tešíte sa?