Dwayne Johnson ako prezident USA? Toto a mnoho nových záberov nám priniesol trailer na seriál Young Rock

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Zrejme každý pozná herca Dwayna „The Rock“ Johnsona, ktorého sme mohli vidieť v mnohých úspešných filmoch a filmových sériách ako Jumanji alebo Rýchlo a Zbesilo. Svoju kariéru celebrity začal však ako wrestlingový zápasník, ktorý si rýchlo vypestoval veľkú popularitu. Jeho životnú cestu nám predstaví seriál Young Rock, pre ktorý vyšiel aj nový trailer.

The Rock si v seriáli zahrá samého seba a jeho mladšie verzie budú hrať Adrian Groulx (10-ročný Dwayne), Bradley Constant (15-ročný Dwayne) a Uli Latukefu (18-ročný Dwayne). Stacey Leilua si zahrá Johnsonovu mamu Atu a Joseph Lee Anderson si zahrá jeho otca Rockyho. Seriál bol vytvorený samotným Dwaynom Johnsonom a Nahnatchkamom Khanom.

Nový trailer na seriál Young Rock

 

Trailer nás hneď na začiatku prenesie do roku 2032, v ktorom sa budú konať americké voľby a jedným z kandidátov je aj hviezda Dwayne Johnson. Možno nám aj týmto chce Johnson naznačiť, že v budúcnosti bude naozaj kandidovať za prezidenta USA, pretože počas minuloročných amerických volieb sa o tom povrávalo. Trailer nás ale hneď potom zaviedol do hercovej minulosti.

Vieme, že hercovo detstvo a dospievanie je rozdelené do troch etáp. Najprv uvidíme 10-ročného Dwayna žijúceho na Havaji so svojou rodinou. Potom sa má seriál zamerať na 15-ročného Dwayna, netypického tínedžera s fúzikom na strednej škole. A nakoniec by sme sa mali pozrieť na 18 až 20-ročného Dwayna, študenta univerzity v Miami zdvíhajúceho ťažké váhy.

nový trailer seriál young rock
Zdroj: deadline.com

Podľa traileru je dosť možné, že v seriáli sa budú striedať časti, v ktorých uvidíme hercovu minulosť so scénami, ktorú ukazujú jeho prítomnosť (resp. budúcnosť, ak sa to bude odohrávať v roku 2032). Z traileru je jasné, že The Rock chce ukázať svetu svoj životný príbeh s poriadnou dávkou humoru. Nebojí sa urobiť si zo seba srandu a preto môžeme čakať veľkú nálož komédie.

Herec ale zároveň poukazuje v traileri na to, aká je pre neho dôležitá rodina a rodinné vzťahy budú mať určite v seriáli rovnaké zastúpenie ako humor. Dwayne Johnson patrí k najbohatším a najobľúbenejším hercom súčasnosti a preto je veľká šanca, že tento seriál bude naozaj úspešný. Young Rock má premiéru naplánovanú na 16. februára 2021 na NBC.

Pozriete si tento seriál, ktorý sa zameria na život herca Dwayna Johnsona? Myslíte si, že bude mať úspech? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -