Nový trailer na Venom 2: Carnage prichádza nám ukazuje vzťah Eddieho a Venoma, ale aj vznik Carnagea

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Vďaka minuloročnej pauze sa tento rok dočkáme mnohých komiksových filmov. Štúdio Sony nám v septembri prinesie druhú časť filmu s ikonickým záporákom, ktorý v komiksoch najčastejšie potrápil zrejme milovaného Spider-Mana. Nový trailer na film Venom 2: Carnage prichádza nám predstavuje ešte viac z temnejšieho pokračovania, ktoré nám ale predstaví aj nového záporáka.

Prvý film nám ukázal zrod anti-hrdinu Venoma, ktorý je spojením človeka a mimozemského symbionta. Ten je populárny hlavne v komiksoch, pričom vidieť sme ho mohli ešte kedysi dávno vo filme Spider-Man 3. Tam ho ale nespracovali práve najlepšie, pričom fanúšikov tamtá verzia veľmi nahnevala. Sony si to ale vylepšilo novým sólovým filmom tejto ikonickej postavy.

Nový trailer na film Venom 2: Carnage prichádza

Novému traileru určite kraľuje temná atmosféra, ktorá sa snáď prenesie aj na celý film. Taktiež veľkou dominantou je komediálny vzťah medzi Eddiem a Venomom, ktorí sa snažia naučiť spolu žiť, čo občas vyústi do vtipných situácií. Najväčšiu pozornosť si však pre seba ukradol hlavný záporák Carnage, ktorý už teraz prekonal záporáka-symbionta z prvého filmu.

Vidieť môžeme, ako Carnage ničí celé mesto, čomu nedopomáha ani jeho hostiteľ Cletus Kasady. Ten je totiž kriminálnikom a sedel vo väzení. Ako sme ale videli v traileri, mierne šialený Kasady cez mreže hryzol do ruky Eddieho, vďaka čomu do seba dostal kúsok Venoma. V ňom sa tento kúsok rozrástol a vznikol nový symbiont, čo sa celkom podobá aj na komiksový pôvod Carnagea.

Venom 2 predstaví ešte jednu novú postavu

Štúdio nám tak odhalilo tento dôležitý detail už teraz, pričom to vlastne vysvetľuje aj to, ako sa Kasady dostal z väzenia. Taktiež sme v traileri mohli vidieť arzenál jeho schopností, ktorý je naozaj pôsobivý. Na chvíľku sme tiež mohli zahliadnuť postavu menom Shriek. Tá mala v komiksoch vzťah s Kasadym, pričom bola mutantom so schopnosťou sonického kriku, ktorý bude mať aj vo filme.

Shriek Venom 2
Zdroj: thetechtack.com

Vo filme sa môžeme tešiť na nových aj starých hercov. Uvidíme Toma Hardyho (Eddie Brock), Michelle Williams (Anne Weying), Woodyho Harrelsona (Cletus Kasady) alebo Naomie Harris (Shriek). Za réžiou tohto pokračovania stojí známy herec a režisér Andy Serkis. Film si po niekoľkých posunoch pozrieme už tento rok na jeseň v kinách, konkrétne 23. septembra 2021.

Čo vravíte na nový trailer? Zapôsobil na vás záporák Carnage? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -