Emma Drobná prichádza s novým videoklipom k skladbe Try z filmu Dôverný nepriateľ!

Nenechajte si ujsť

Víťazka SuperStar 2015 Emma Drobná prichádza s videoklipom ku skladbe Try, ktorá bola aj titulnou piesňou nového slovenského filmu Dôverný Nepriateľ. Try nie je bezvýznamná pesnička, no nachádza sa v nej veľa emócií a odkazov. Čo nám ukazuje nový videoklip?

Emma Drobná - Try
Zdroj: kultura.pravda.sk

Nový videoklip Emmy Drobnej

Pesničku Try sme mohli počuť už veľakrát, či už vo filme Dôverný Nepriateľ, alebo taktiež aj na jej debutovom albume You Should Know. Try vyšlo ešte v roku 2017, takže prešla naozaj dlhá doba, po ktorej konečne dostávame vytúžený videoklip. Za textom, ktorý je o vzťahu dvoch osôb, kde sa jedna z nich snaží viac a jedna menej, stojí samozrejme samotná Emma. O produkciu sa postaral talentovaný mladý producent Oliver Žilák, ktorý spolu s viacerými producentmi krstil aj jej debutový album.

Emma sa predstavuje ako sexy robota!

Drobná sa vo vizuálnej stránke klipu ukazuje ako robot bez emócií, ktorý spieva naopak naozaj emocionálnu pesničku. V prestrihoch vidíme taktiež úryvky z už spomínaného filmu Dôverný nepriateľ. Celý klip je vytvorený do štýlu filmu, či už témou robota alebo moderných technológií, ktoré sa jej zobrazujú aj na tele. Videoklip je veľmi jednoduchý, no na druhú stranu úžasný. Aj keď je poskladaný len z pár scén, tie do seba krásne zapadajú a klip vyzerá prepracovane, čomu dopomáhajú aj malé detaily. Pevne verím tomu, že určite zaujme aj vás! Určite si nájdite pár minút času a pozrite si nový klip Emmy Drobnej ku piesni Try:

Song s videoklipom sa na YouTube objavil len včera, no už útočí v sekcii trendy. Videli ste tento nový videoklip? Ak áno, páčil sa vám? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: hudba.zoznam.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -