Nvidia rozdáva prístup ku stovkám PC hier zadarmo. Takto ich získate

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako získať PC Game Pass zadarmo?

Nvidia si pre používateľov svojej cloud-gamingovej služby pripravila akciu, vďaka ktorej si môžu zahrať stovky PC hier zadarmo. Členovia GeForce NOW na úrovni Ultimate a Priority, ktorí sa teraz nanovo zaregistrujú do služby Microsoft Xbox PC Game Pass, získajú tri mesiace členstva zadarmo. Štandardná cena predplatného začína od 9,99 eura mesačne, hráči s Nvidia GeForce NOW tak môžu ušetriť behom 3 mesiacov takmer 30 eur, ktoré by zaplatili Microsoftu.

So službou PC Game Pass od Microsoftu získavajú prístup ku širokému katalógu populárnych titulov, ako napríklad Starfield, Forza Motorsport a Remnant II. Tieto hry si môžu lokálne zahrať na svojom počítači.

Partnerstvo spoločností Nvidia a Microsoft pri poskytovaní tejto akcie vzniklo z faktu, že Nvidia poskytuje svoje grafické karty pre cloudové herné služby Microsoftu. Tie sú pre hráčov dostupné od predplatného Xbox Game Pass Ultimate za 14,99 eura mesačne.

Treba však upozorniť, že pri využití vyššie spomínanej akcie pre používateľov GeForce NOW získate len 3-mesačnú verziu PC Game Pass, ktoré nezahŕňa cloudové hranie.

hry
Zdroj: Xbox

Pre záujemcov o cloudové hranie prináša Nvidia ďalšie skvelé správy. Svoju ponuku totiž rozšírili napríklad o kultový Street Fighter 6 od Capcomu alebo Xdefiant od Ubisoftu. Celkovo sa knižnica služby GeForce NOW tento týždeň rozširuje o 7 nových titulov:

  • Killer Klowns from Outer Space: The Game
  • Autopsy Simulator
  • Chornobyl Liquidators
  • Sneak Out
  • Farm Together 2
  • Street Fighter 6

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -