Druhý Inception? Režisér Christopher Nolan odhaľuje, o čom bude jeho nový film!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Christopher Nolan je známy ako jeden z najlepších režisérov súčasnosti. Neexistuje žiaden filmový fanúšik, ktorý by vo svojom TOP zozname nemal niektorý z jeho počinov. Či už Memento, Dokonalý trik, Počiatok, Temný rytier, Interstellar alebo ďalšie – tento anglický režisér nás zakaždým dokáže prekvapiť. A že to opäť vyzerá zaujímavo, to posúďte vy sami… Poďme sa teda pozrieť na to, o čom bude nový film Christophera Nolana, a prečo by sme sa mali začať poriadne tešiť!

Zdroj: screenrant.com

O čom bude nový film Christophera Nolana?

Po oscarovom Dunkirku z roku 2017 máme naozaj vysoké očakávania. Nolan nám totižto znova dokázal, že dokáže vziať akýkoľvek žáner a tematiku a svojím štýlom vybudovať fantastický kino zážitok. Už dlho sa preto tešíme na jeho nadchádzajúci počin, ktorý sa na strieborné plátno dostane v roku 2020. Doteraz sme počuli len to, že by mohlo ísť o romantický thriller, no nedávno sa ukázalo, že táto správa nebola dôveryhodná. Znova teda nevieme nič – až dodnes!

Dôveryhodný portál THR nám prináša nové informácie, ktoré nadchádzajúci film opisujú ako „veľké dobrodružstvo, ktoré zahŕňa časovú kontinuitu a podobnosti s Počiatkom.“ To perfektne pasuje k Nolanovmu štýlu, ktorý sa už od začiatkov jeho kariéry dotýka časových línií a prepletených príbehov.

Zdroj: wallpaperscraft.com

Podľa všetkého má nadchádzajúci film Christophera Nolana isté podobnosti aj s klasikou Alfreda Hitchcocka menom North By Northwest. V nej sa muž nepravdivo obvinený z vraždy vydá na útek pred políciou spolu so záhadnou ženou. Novinka jedného z najlepších žijúcich filmárov by pritom mala miešať prvky tejto klasiky s jeho vlastným filmom Počiatok. Podľa všetkého by sme sa teda mohli tešiť na ďalší inteligentný projekt inšpirovaný legendami ako práve Hitchcock či David Lean, ktorí sú idolmi Nolana.

Nolan už taktiež zohnal editorku, ktorou sa stala Jennifer Lame. Tá sa minulý rok vyznamenala napínavým hororom Prekliate dedičstvo. Aj keď o projekte nevieme takmer nič, už teraz sa nevieme dočkať. A ako sa naňho tešíte vy?

Zdroj: screenrant.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -