O čom bude seriál Pán Prsteňov? Fanúšikovia filmov sa majú na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

O čom bude seriál Pán Prsteňov?

Už o pár rokov sa všetci vrátime späť do Stredozeme. Síce nie na filmových plátnach, ale prostredníctvom momentálne pripravovaného seriálu! Ten vzniká pod krídlami firmy Amazon, ktorá za tieto práva dala naozaj veľké peniaze. Vzniká však preto, aby tu po Game of Thrones mohol byť nový veľkolepý fantasy seriál. Čiže z rovnakým úmyslom ako Netflixová adaptácia kníh Zaklínač.

O čom by ale seriál zo sveta Pána Prsteňov mohol byť? Nuž, ak ste čakali adaptáciu Tolkienových kníh ako Silmarillion, toho sa nedočkáte. Nebude to však ani reštart nami známeho filmového príbehu. Pôjde totižto o jeho doplnenie. Podľa uniknutých informácii sa seriál zamerá na obdobie medzi filmami Spoločenstvo Prsteňa a Bitka Piatich Armád. No a hlavnou postavou by sa mal stať mladý Aragorn.

Návrat Kráľa dostane vďaka seriálu Pán Prsteňov úplne nový rozmer!
Návrat Kráľa dostane vďaka seriálu Pán Prsteňov úplne nový rozmer!; Zdroj: quartzy.qz.com

Išlo by teda o krásne vybudovanie tohto kráľa, o akom nám vraví názov tretieho Pán Prsteňov filmu. Seriál by teda určite rozrozprával Aragornove potulky Stredozemou ale aj stretnutie s Legolasom alebo Arwen. Amazon by teda takto mohol krásne rozšíriť značku a ostať stále pri tom, na čo sme už zvyknutí a čo na tomto svete milujeme.

Pochopiteľne už ale nečakajte filmových hercov. To bude asi jediná vec, ktorá sa bude dať ťažko prekusnúť. Každopádne, absolútne nezávidime castingovému režisérovi, keďže ten bude mať vďaka týmto informáciám skutočne náročnú úlohu. Pán Prsteňov sa teda už o pár rokov bude snažiť presadiť aj na seriálovom poli a my sme skutočne zvedaví, ako mu to bude na malých obrazovkách slušať. No a ešte jedna správa pre fanúšikov, niečo sa šepká aj o tom, že Peter Jackson by sa mohol stať výkonným producentom seriálu.

Tešíte sa na seriál Pán Prsteňov? Ste radi, že rozšíria udalosti pred Spoločenstvom Prsteňa s mladým Aragornom? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -