O projekte

Kto sme a odkiaľ sme prišli?

REWIND.sk je portál, na ktorom sa stretávajú všetci milovníci kinematografie, hier, hudby, či celkovo zábavy. Snažíme sa vám prinášať vždy tie najčerstvejšie novinky, recenzie, rozhovory, reportáže, články a videá, ktoré majú výpovednú hodnotu a dajú vám niečo do života.

Sme rovnakí, ako vy – partia ľudí, ktorí majú v obľube pozrieť si dobrý film alebo seriál, zahrať si fajnovú hru či pokochať sa najnovšími technológiami. Spojili sme sa ešte v roku 2015, a odvtedy sme aj vďaka vám prešli dlhú, dlhú cestu. Venujeme sa tomu, čo milujeme, a preto sa nám to darí robiť výhradne s láskou!

 

Čo sme za ten čas dokázali a kde ste nás mohli vidieť?

Na scéne sme už nejaký ten rok. Za ten čas sme si toho stihli prežiť veľa. Stretnúť ste nás mohli na akciách ako AnimeSHOW a GAME EXPO, Comics Salón a IstroCON, Comic-Con vo Viedni, Y-Games či koncert Hansa Zimmera v Bratislave. Porozprávať sa s nami môžete skoro na každej filmovej premiére, diskusii, ale aj na filmových akciách v baroch.

Naskytli sa nám tiež príležitosti pozhovárať sa s naozaj významnými osobami. Priniesli sme vám rozhovory napr. s Patrikom “Rytmusom” Vrbovským, Vladimírom Furdíkom (Night King z Game of Thrones), MMA bojovníkom Attilom Véghom, hercom Danielom Wu, hráčom Petrom “CzechCloud” Žaludom, cosplayermi, umelcami a inými.

Aké úspešné akcie sme pre vás vytvorili?

Občas treba opustiť online svet, vybehnúť von a užívať si lúče slnka. Preto sme si pre vás pred nejakým časom pripravili tzv. “Hon na Kamene Nekonečna”, pri ktorom sa cca 150 z vás zapojilo do hľadania kameňov po Bratislave. V hlavnom meste Slovenska sme zorganizovali aj akciu “Pomôž Avengerom”, desili sme ľudí v obleku hororovej Mníšky či skúšali si vaše vedomosti v kvízoch. Ďakujeme všetkým, ktorí sa našich akcií doposial zúčastnili.

Tvoríme pre vás aj video obsah – vrátane vlastného seriálu RESTART s Thomasom Puskailerom, no napríklad aj živé vysielania, ako bola napríklad premiéra filmu Únos s raperom Kalim.

Za všetko vďačíme vám

Práve kvôli našim čitateľom sme jedným z najčítanejších webov svojho druhu na Slovensku. Mesačne nás číta 150 000 ľudí a iba za rok 2020 sme pre vás publikovali 2 500 článkov. Každým dňom sa tak kvôli vám zlepšujeme a vymýšľame nové veci. Dúfame teda, že budeme aj naďalej spolu rásť.