O projekte

Kto sme a odkiaľ sme prišli?

REWIND.sk je portál, na ktorom sa stretávajú všetci milovníci kinematografie, hier, hudby, či celkovo zábavy. Snažíme sa vám prinášať vždy tie najčerstvejšie novinky, recenzie, rozhovory, reportáže, články a videá, ktoré majú výpovednú hodnotu a dajú vám niečo do života.

Sme rovnakí, ako vy – Partia ľudí, ktorí majú v obľube pozrieť si dobrý film alebo seriál. Spojili sme sa ešte späť v roku 2015, a odvtedy sme aj vďaka vám prešli dlhú, dlhú cestu. Venujeme sa tomu, čo milujeme, a preto to sa nám to darí robiť s láskou!

Čo sme za ten čas dokázali a kde ste nás mohli vidieť?

Na scéne sme iba tri roky, no aj za ten krátky čas sme si toho stihli prežiť veľa. Stretnúť ste nás mohli na akciách ako AnimeSHOW a GAME EXPO, Comics Salón a IstroCON, Comic Con vo Viedni, Y-Games či koncert Hansa Zimmera v Bratislave. Porozprávať sa s nami môžete skoro na každej filmovej premiére, diskusii ale aj na filmových akciách v baroch.

Aké úspešné akcie sme pre vás vytvorili?

Občas treba opustiť online svet, vybehnúť von a užívať si lúče slnka. Preto sme si pre vás pred nejakým časom pripravili tzv. “Hon na Kamene Nekonečna”, pri ktorom sa cca 150 z vás zapojilo do hľadania kameňov po Bratislave! Ďakujeme! Tvoríme pre vás aj video obsah, ktorý zahŕňa aj živé vysielania, ako bola napríklad premiéra filmu Únos s raperom Kalim.

Aj vďaka vám sme tam, kde sme

Práve kvôli našim čitateľom sme druhým najčítanejším filmovo zameranom portály svojho druhu na Slovensku. Mesačne nás číta cez 80 000 ľudí a iba za marec 2018 sme evidovali nárast návštevnosti cez 300%. Každým dňom sa tak kvôli vám zlepšujeme a vymýšľame nové veci. Dúfame teda, že budeme aj naďalej spolu rásť.