O rok sa začne natáčať tajomná Marvelovka! Bude to Black Widow alebo Doctor Strange 2?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

O rok sa začne natáčať tajomná Marvelovka!

Prvýkrát za 10 rokov vidíme ako sa Marvel snaží naozaj zakryť svoje plány. Zatiaľ čo sme doteraz vedeli o natáčaní každého ich pripravovaného projektu vďaka zverejneným plánom Fáz 1 až 3, o tej štvrtej nevieme nič. Nuž, môže za to samotné štúdio, keďže tvorcovia nechcú aby sme vedeli, ktorí hrdinovia prežijú veľké finále v zatiaľ nepomenovanom štvrtom Avengers filme. Vďaka špekuláciám a zvestiam z internetu však môžeme aspoň tipovať, čo všetko momentálne Marvel plánuje.

Vieme zatiaľ, že sa točí pokračovanie Spider-Mana a že sa pripravoval scenár k filmu Strážcovia Galaxie 3. Tam sa však práca očividne pozastavila, kvôli vyhadzovu režiséra Jamesa Gunna. Žeby boli ale Strážcovia iba zástierka a Marvel už dávno pripravoval ďalší film? Nuž, podľa posledných informácií to bude skutočne tak, keďže už v júni sa Marvel chystá jeden natáčať.

Dostáva film s Black Widow konečne zelenú?; Zdroj: static1.gamespot.com

Aký film začne Marvel už o rok natáčať?

Aký? Podľa posledných zvestí sa jedná o tri projekty. Buď to bude pokračovanie Doctora Strangea, samostatný film s Black Widow alebo prekvapivo film The Eternals, o ktorom sa doteraz moc nehovorilo. Nuž, vzhľadom na to, že o Eternals tu neboli žiadne informácie, rovno by sme tento projekt vylúčili. Navyše by išlo o celkom hlúpy ťah, keďže by sme tu mali veľa tímoviek naraz (ak teda berieme, že stále dostaneme tretích Strážcov po štvrtých Avengers).

Bude to teda projekt s Black Widow? Nuž, aj sám Stan Lee povedal, že sa tento film už dávno pripravuje. To znamená, že scenár sa už musel začať písať. Dokonca vieme aj to, že Marvel už začal pre projekt hľadať ženskú režisérku. To však stále môže byť problém, keďže bez nej sa projekt neposunie. Kto teda režiséra už má? Doctor Strange. Dvojke sa totiž Scott Derickson upísal už pri vydaní prvého filmu. My teda tipujeme, že zatiaľ tretím projektom vo výrobe sa stane práve pokračovanie tohto najväčšieho čarodeja v Marveli. Stále však čakáme na informáciu, na ktorú nás Derrickson minule pripravoval, že sa jej dočkáme v Septembri. Žeby sa teda vtedy toto pokračovanie oficiálne oznámilo? Nuž, budeme tomu veriť.

Oznámil nám práve režisér Scott Derickson kedy sa ohlási film Doctor Strange 2
Bude dvojka Doctora Strangea tým tajomným Marvel projektom?; Zdroj: collider.com

Ktorý Marvel projekt sa podľa vás začne o rok natáčať? Myslíte, že to bude Strange alebo Black Widow? Čo by ste povedali na to, keby sa Marvel takto skoro pustil aj do adaptácie The Eternals? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -