Ako by vyzerali obaly starých VHS kaziet pre terajšie filmy a seriály? – časť 2.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte minulý rok sme vám priniesli prvú časť tejto série, kde sme vám ukázali najzaujímavejšie obálky nových filmov prerobené do VHS štýlu. VHS kazety a prehrávače sú oficiálne mŕtve, pretože minulý rok vytvorili posledný prehrávač. Budeme na ne spomínať samozrejme len v tom najlepšom. Určite si na ne pamätajú aj mladšie generácie, ja som osobne pozeral stále dookola Príšerky s.r.o. alebo Hľadá sa Nemo. A práve dnes som na internete našiel video, ako by vyzerala reklama na VHS Rogue One. A tak mi napadlo, že by som vám mohol priniesť pár ďalších zaujímavých VHS coverov pre nové filmy a seriály!

V minulej časti sme sa pozreli čisto iba na výtvory talentovaného umelca menom Steelberg. Ten vyrába covery na nové filmy a seriály na obaly od VHS kaziet už nejaký ten čas, a tak si určite nezabudnite pozrieť jeho instagram! Dnes sa pozrieme ako na nové výtvory Steelberga, tak aj iných ľudí. Nájdeme tie najautentickejšie retro obaly, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani pár desiatok rokov dozadu. Na konci článku nájdete aj chvíľku nostalgie, prostredníctvom originálnych VHS reklám, ktoré sa na kazetách prehrávali pred filmom! Užívajte!

Covery nových filmov a seriálov na VHS kazetách

„I rebel…“ What did you guys think of the Rogue One trailer?

Príspevok, ktorý zdieľa offtrackoutlet (@offtrackoutlet),

„Sixty’s the new thirty, motherfucker!“ Happy Friday everyone, its been a while ??

Príspevok, ktorý zdieľa offtrackoutlet (@offtrackoutlet),

„You have to make the money to buy a ticket.“ Nightcrawler on VHS!

Príspevok, ktorý zdieľa offtrackoutlet (@offtrackoutlet),

A nakoniec, ako som sľúbil, staré VHS reklamy, ktoré sa na kazetách prehrávali pred filmami! Do komentárov nám dajte vedieť, či si na ne pamätáte!Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -