Filmy

Je tu stále nádej? O Obi-Wan film sa vraj postará toto veľké meno!

Obi-Wan film možno predsa len uvidíme

Za tie roky sme tu oznamovali už všeličo. Dnešná novinka však aspoň mňa zaskočila zo všetkých najviac a to už len z toho dôvodu, že absolútne netuším, či ide o pravdivé tvrdenie alebo si len niekto robí srandu. Ak je ale toto pravda, fanúšikovský svet Star Wars bude mať zase nasledujúce mesiace o čom rozprávať. Kto teda opätovne rozvíril debatu o samostatnom Obi-Wan filme?

Prekvapivo, ide o ministra Borisa Johnsona, ktorý túto zvesť prezradil vo svojom prejave na DUP. Počas toho ako prednášal položil v jednej chvíli rečnícku otázku, či ľudia vedia, ktorý film bol vlani najziskovejší. Sám si odpovedal, že Star Wars. Hneď na to dal ďalšiu rečnícku otázku, či vedia, kde George Lucas plánuje natočiť pokračovanie s Obi-Wanom. Tam si tiež sám odpovedal a vraj sa tak stane v Severnom Írsku.

Ako vzniklo Star Wars alec guinAko vzniklo Star Wars alec guinness

Zdroj: agentpalmer.com

Ak ste teda teraz zmätení, verte, že nie ste sami. Sú tu však len dve teórie, ktoré toto môžu vysvetliť. Buď minister vedel niečo, čo nemal povedať a omylom tak prezradil možné natáčacie plány štúdia Disney, alebo mu nikto nepovedal o tom, že Disney chce s vedľajšími Star Wars príbehmi skončiť a že George Lucas už s týmto svetom nemá absolútne nič spoločné.

Ak je teda teória toho čo povedal pravdivá, v tom prípade sa tu plánuje projekt, ktorý bude ostro sledovať asi každý filmový fanúšik, keďže predsa len, ide o otca celého tohto milovaného vesmíru. Žeby sa teda George Lucas vrátil do Star Wars sveta len ako režisér? Žeby sa mu teda takto nejako chcelo Disney odvďačiť? Uvidíme, každopádne bol by to veľký tlak ako na fanúšikov, tak aj na neho samého. Lucas sa totiž s týmto svetom rozlúčil tak, že nechcel aby na neho ľudia kričali a nadávali keby sa snažil urobiť niečo nové, ako tomu bolo pri jeho neslávne známych prequel filmoch.

Veríte tomu, že sa George Lucas postará o Obi-Wan film? Chcete vidieť Lucasov režisérsky návrat v tomto svete? Ako hodnotíte jeho prequel filmy? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár