Vypýtali sme si ho, tak nám ho dali! Film o Obi-Wanovi Kenobim je oficiálne realitou!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

V Lucasfilme milujú svojich fanúšikov, a tak im prichystali prekvapenie! Obi-Wan Kenobi prichádza so svojim filmom!

Toľko sme pýtali, toľko sme prosíkali! Azda každý jeden fanúšik Star Wars mal vo svojom zozname želaní samostatný film s Obi-Wanom Kenobim! Keď sme teda počuli, že Lucasfilm naozaj takéto filmy plánuje robiť, každý dúfal, že film o Obi-Wanovi bude samozrejmosťou. Lucasfilm nám však oznámil dva projekty, a ani jeden z nich v sebe Obi-Wana nemal. Dostali sme Rogue One: A Star Wars Story, zatiaľ nepomenovaný film o mladom Hanovi Solovi a ešte jeden tajomný mimo-epizódny Star Wars projekt.

No a práve tento tajomný projekt sa počnúc dneškom stal samostatným filmom o Obi-Wanovi Kenobim! Samozrejme, nič viac o projekte nevieme, no film by nám mal ukázať Obi-Wanovu cestu medzi epizódami III a IV. O hercovi zatiaľ tiež nie je nič jasné, no bola by hlúposť, ak by sa Ewan McGregor nevrátil. Ten si túto postavu zamiloval (hral ju už v troch filmoch) a veľakrát povedal, že by sa k nej veľmi rád vrátil. Joel Edgerton, ktorý si zahral strýka Owena by sa k svojej postave tiež rád vrátil. Z fanúšikovskej strany patrí Obi-Wan Kenobi medzi najobľúbenejšie Star Wars postavy, takže pozitívne ohlasy z internetu nie sú žiadnym prekvapením.

Obi-Wan Kenobi v podaní Ewana McGregora (I-III) a v podaní Aleca Guinnessa (IV-VI)
Obi-Wan Kenobi v podaní Ewana McGregora (I-III) a v podaní Aleca Guinnessa (IV-VI); Zdroj: starwars.wikia.com

Obi-Wan Kenobi sa stáva hrdinom tretieho mimo-epizódneho Star Wars filmu!

Rogue One vyšiel výborne, o Hanovi Solovi sa stále pochybuje, tak uvidíme, kam sa bude tento projekt ďalej uberať. O dátume vydania sa zatiaľ vraví iba to, že film uvidíme okolo roku 2020. Prekvapivo sa však na povrch dostala informácia, že Lucasfilm už vyjednáva s potenciálnym, (trikrát na oscara nominovaným) režisérom, Stephenom Daldrym (Billy Elliot, The Reader, The Hours). My sa teda tešíme, dúfame, že príbeh o tejto postave bude naozaj stáť za to! Čo sa týka ďalších mimo-epizódnych filmov, tak sa zatiaľ šušká o filme s Maceom Windum (Samuel L. Jackson by sa vrátil a Windu by pokračoval tam, kde v epizóde III skončil – čiže nezomrel), potom o dlho-obkecávanom filme s Bobom Fettom, no a ešte o filme s Ahsoke Tano, ktorú by si chcela strihnúť Rosario Dawson. Jedno je teda isté, Star Wars bude o pár rokov veľmi rozrastené!

Čo vravíte na film o Obi-Wanovi Kenobim? Aký ďalší mimo-epizódny Star Wars film by ste chceli vidieť? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -