Obi-Wan Kenobi s vlastným filmom? Pozrite si rozhovor Ewana McGregora v šou Jimmyho Kimmela

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dúfali sme ako sme len mohli, ale nestalo sa tak. Počas osláv Star Wars existencie nebolo potvrdené, či sa ešte niekedy Ewan McGregor objaví v roly legendárneho Obi-Wana Kenobiho v novom Star Wars filme. Avšak nakoniec malá iskrička nádeje ostáva. Ewan McGregor sa totižto predvčerom v noci objavil v šou Jimmy Kimmela a padla otázka práve na túto tému. Vyjadril sa k tomu naozaj vtipne.

„Dostalo sa to do bodu, kedy sa ma na to spýtali a teraz naozaj nemyslím nič ofenzívne, pýtajú sa ma na to naozaj veľa krát a vždy odpovedám tak, ako sa ma pýtajú. Pretože som bol vychovaný správne a som zdvorilý. A teraz to vyzerá, ako keby som stál pred dverami Disney a prosil o prácu so slovami, „Dajte mi vlastný Obi-Wan projekt.“ Samozrejme, rád by som to urobil.“

Pamätáte si ešte na súboj týchto dvoch? Zdroj: comicvine.com

Teórie, všade samé teórie

Zatiaľ nie je nič potvrdené, ale podľa rozhovoru by sa niečomu takému neštítil. Skutočnosť však vraví, že vo vývoji nie je žiaden Obi-Wan film, pretože viac o tejto postave by sme sa mali dozvedieť v novom nadchádzajúcom filme Star Wars: Posledný Jedi. A treba len dúfať, že sa opäť neobjaví len jeho hlas ako to bolo v siedmom pokračovaní. Samozrejme, internet je magické miesto a objavujú sa na ňom všelijaké zvesti. Jednou z nich je aj povesť o trilógii Obi-Wana Kenobiho, ktorej dej nás zavedie medzi Pomstu Sithov a Nová nádej. Ale kto nám túto „novinku“ potvrdí? Pravdepodobne nikto. Ak by sa Ewan Mcgregor naozaj objavil v sólo filme, bola by to pre fanúšikov Star Wars naozaj nefalšovaná radosť.

Prijali by ste jeho návrat? Zdroj: pinterest.com

Nech sa stane čokoľvek, LucasFilm rozhodne nekončí. Na konci roka sa môžeme tešiť na veľmi očakávaný film tohto roku, Star Wars: Posledný Jedi. Možno práve v ňom sa dočkáme rozuzlenia a dozvieme sa viac. Do tej doby si nezabudnite nostalgicky pozrieť všetkých 7 filmov a psychicky sa pozitívne naladiť na december. A k tomu si ako bonus taktiež pozrite spomínané vystúpenie Ewana McGregora v šou Jimmyho Kimmela.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -