Objaví sa Doktor Who vo filme Lego príbeh 2?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

júli, Warner Bros. Interactive Entertainment vydal nový trailer na ich video hru Lego Dimensions, ktorá nám prinesie mnoho zaujímavého. V hre sa objavil Time Lord osobne, taktiež aj Doktor Who. Ukazuje sa, že  by sa doktor mohol podieľať na pokračovaní Lego dobrodružstva vo filme Lego príbeh 2, podľa režiséra Roba Schraba.

Filmári sa nedávno objavili na podcaste Harmontownu s Danom Harmon, kde Warner Bros. pracovalo na zmluve, ktorá zaväzuje, že sa Doktor Who naozaj objaví v pokračovaní Lego príbehu. Bohužiaľ, filmári neponúkli žiadne ďalšie informácie. Warner Bros si stanovil “Deadline” na 25.mája 2018, takže času na podrobnosti je ešte priveľa.

Stojí zato poznamenať, že Peter Capaldi poskytol svoj hlas pre nový Lego hru, kde môžu fanúšikovia skutočne hrať ako Doktor Who. Hra taktiež obsahuje prvých 11 doktorov, ale sú dostupní iba v dobrodružstvách alebo v otvorenom svete. Hra mala už pred tým všetkých 11 hlasov v archíve, a pretože Peter Capaldi prepožičal svoj hlas do novej hry, dá sa predpokladať, že tak urobí znovu v novo pripravovanom filme. Ak by sa dohoda dokončila úspešne, bude to prvý krát čo sa nejaká verzia Doktora Who objaví na veľkom plátne od roku 1960.

Pre Lego príbeh 2 boli zatiaľ potvrdené hlasy týchto hercov – Chris Pratt (Emmet), Will Arnett (Batman), Elizabeth Banks (Wyldstyle), Alison Brie (Princezná Uni-Kitty), Charlie Day (Spaceman Benny) a Will Ferrell (Obchodný riaditeľ).

Rob Schrab podpísal režijnú zmluvu už vo februári a ako sám povedal, sa nevie dočkať na svoj filmový debut. Pred tým sa venoval animovaným epizódam pre G.I. Jeff, The Mindy Project and Parks a Recreation. Taktiež napísal scenár k filmu V tom dome straší! (2006) spoločne s Danom Harmonom.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte a pripravte sa určite pre viac informácii. Myslíte si, že sa Doktor Who objaví v Lego pokračovaní? Objaví sa po jeho boku aj Time Lord?

Lego príbeh pokračovanie by k nám malo prísť 18.mája 2018.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah