Obľúbenú streamovaciu službu Slovákov môžete mať úplne zadarmo, toto je návod

Nenechajte si ujsť

Na 3 mesiace zadarmo

Streamovacia služba Apple TV+ spomedzi veľkých svetových platforiem najčastejšie ponúka možnosť získať ju bezplatne. Nielen pre vlastníkov produktov od Apple, ale tiež pre širokú verejnosť. Iba v januári tohto roka bolo možné získať Apple TV+ predplatné na dva mesiace zadarmo, teraz služba predstavuje ďalšiu zaujímavú akciu.

Apple TV+ je vďaka partnerstvu s Microsoftom možné získať zadarmo až na tri mesiace. Jedinou podmienkou je vlastniť konzolu Xbox. Pokiaľ herné zariadenie máte doma, stačí stiahnuť z obchodu Microsoft aplikáciu streamovacej služby. Následne aplikácia pri spustení automaticky upozorní na možnosť aktivácie na 3 mesiace zadarmo.

Unplash

Od používateľa sa vyžaduje prihlásenie alebo registrácia nového účtu. Je síce potrebné vyplniť aj údaje o kreditnej karte, tie sa však hneď po uplatnení akcie dajú z profilu vymazať. Používateľ tak získa Apple TV+ zadarmo bez rizika, že by sa mu po uplynutí bezplatnej skúšobnej doby služba strhla peniaze za ďalší mesiac.

Dobrou správou je, že akcia sa vzťahuje na všetky účty bez ohľadu na to, či už niekedy podobnú akciu (ako napríklad v januári tohto roka) diváci využili. Bežné predplatné Apple TV+ predstavuje 9,99 € na mesiac.

Oplatí sa vyskúšať

Ponuka Apple TV+ prichádza v atraktívnom čase. Na konci minulého roka do knižnice služby pribudla oceňovaná historická dráma Vrahovia mesiaca kvetov v hlavnej úlohe s Leonardom DiCapriom a Robertom De Nirom. V knižnici služby však možno nájsť aj veľkofilmy ako Napoleon od Ridleyho Scotta alebo nedávnu akčnú komédiu Argylle.

xbox series s
Zdroj: theverge.com

Okrem toho pred pár týždňami v rámci Apple TV+ vyvrcholila seriálová novinka Monarch: Legacy of Monsters, ktorá je seriálovým spin-offom veľkofilmov o Godzille. Zaujať tiež môže aj veľkovýpravný seriál Masters of the Air, ktorý je duchovným nástupcom titulov z druhej svetovej vojny Bratstvo neohrozených a Pacifik.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -