POTVRDENÉ: Vo filme Thor: Love and Thunder sa ukáže ďalšia obľúbená postava z MCU

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Herecké obsadenie filmu Thor: Love and Thunder sa opäť rozrastá, tentokrát bol potvrdený obľúbený Marvel hrdina. Herec Chris Hemsworth a jeho postava boha hromu a blesku je vôbec prvý, kto dostane štvrtý sólový film. Jeho tímoví kolegovia Iron Man a Captain America to dotiahli len na trilógiu. Na režisérsku stoličku opäť zasadne Taika Waititi (Thor: Ragnarok), ktorý sľubuje poriadne vtipnú, romantickú a samozrejme akčnú jazdu.

Z jeho predchádzajúceho filmu môžeme očakávať návrat herečky Tessy Thompson a jej Valkyrie, ktorá je novým vládcom Asgardu a na trón si bude hľadať svoju kráľovnú. Jedná sa totiž o prvú potvrdenú LGBTQ hrdinku v Marvel Cinematic Universe.

Thor: Love and Thunder
Zdroj: gamesradar.com

Kľúčovým bodom príbehu je návrat herečky Natalie Portman ako Jane Foster, bývalej priateľky Thora. Nedávno bolo potvrdené, že sa jej dejová linka inšpiruje notoricky známym komiksom. V ňom Jane Foster trpí rakovinou a zároveň preberie kladivo a stane sa novým Thorom.

Ďalej je z hereckého obsadenia potvrdený Christian Bale, ktorý stvárni zatiaľ bližšie nešpecifikovaného hlavného záporáka. No teórie od fanúšikov sa zhodujú na tom, že by mohol hrať Beta Ray Billa. Zábavu do štvrtej časti vnesie duo Korg (Taika Waititi) a Miek, ktoré sa tiež ukáže. A najnovšia správa potvrdila vyjadrenie herca Vina Diesela (Groot) ohľadom prítomnosti Strážcov Galaxie.

kedy znova uvidíme Thora
Zdroj: pipocasclub.com.br

Obľúbený Marvel hrdina vo filme Thor 4

Ten prezradil, že sa vo filme Thor: Love and Thunder ukážu aj členovia tímu Strážcov Galaxie. Z filmov Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame bolo zrejmé, že chémia medzi Thorom a členmi vesmírneho tímu funguje bravúrne. Filmu „Asgardians of the Galaxy“ sa síce zatiaľ nedočkáme, no aj napriek tomu máme jednu potešujúcu informáciu.

Server The Hollywood Reporter potvrdil, že súčasťou filmu bude aj herec Chris Pratt. Toho poznáme ako lídra Strážcov Galaxie, Petera Quilla a.k.a. Star-Lorda. Veľkosť jeho úlohy zatiaľ nepoznáme, no produkcie sa má zúčastniť hneď ako nakrúcanie odštartuje začiatkom roku 2021 v Austrálii.

Avengers: Infinity War fotky
Zdroj: reddit.com

Zároveň naznačili, že sa v Thor 4 možno ukážu aj ďalší Strážcovia Galaxie (alebo dokonca Avengeri). Každopádne, účasť Chrisa Pratta vo filme je úsmevná. Určite si pamätáte na vtipnú scénu z filmu Avengers: Infinity War, v ktorej sa Thor a Star-Lord hádali o to, kto je veliteľom tímu. Veríme, že sa podobných momentov dočkáme aj tentoraz.

Dokonca to vytvára priestor na štart filmu Guardians of the Galaxy Vol. 3, v ktorom by si mohol na oplátku strihnúť malú rolu Chris Hemsworth. No múdrejší budeme 11. februára 2022, na kedy je premiéra filmu Thor: Love and Thunder naplánovaná. Teda ak opäť neposunie celý plán MCU filmov, keďže situácia vo svete stále nevyzerá ružovo.

Ktorí ďalší Strážcovia sa podľa vás ukážu v Thor: Love and Thunder? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -