Vychutnajte si viac ako 30 kvalitných obrázkov z filmu Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zajtra tomu budú dva týždne, čo sa film Avengers: Infinity War dostal do kín. Naozaj zaujímavou taktikou je, že režiséri a scenáristi začali fanúšikom odpovedať na rôzne otázky alebo teórie ohľadom filmu. Predsa iba týždeň po vydaní filmu sme sa z úst scenáristov dozvedeli, že úmrtia postáv z Infinity War sú trvalé. Deň na to zas jeden z režisérov potvrdil jednu teóriu, ktorá sa týka Soul Stone-u a Gamory. Do tretice všetko dobre – Režisér James Gunn (Strážcovia Galaxie) prezradil, aké boli posledné slová Groota pred jeho smrťou. Je síce super vedieť tieto informácie, no zároveň to podstatne kazí celkový dojem z filmu.

Nádherné obrázky z filmu Avengers: Infinity War

Režiséri a scenáristi tak kompletne odbíjajú akúkoľvek „tajomnosť“, ktorú koniec filmu zanechal. Je taktiež veľmi čudné, že si takto spoilerujú film prakticky iba pár dní po vydaní. Na druhú stranu, Infinity War už videl asi každý, kto ho vidieť chcel. A asi aj práve preto včera zaplnila internet kopa nádherných záberov z filmu vo vysokom rozlíšení. Spolu je ich cez 30, pričom sa všetky zameriavajú na nádherné vizuálne efekty filmu. Vo vysokom rozlíšení si môžeme vychutnať hlavne Thanosa, pod ktorého digitálnou maskou sa skrýva herec Josh Brolin. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o tvorení vizuálnych efektov do tohto filmu, určite klikajte na tento článok.

Iba dva týždne po vydaní filmu sme sa totižto dozvedeli, ako sa tvoril samotný Thanos, obrovská bitka na Titáne a ostatné digitalizované postavy. Práve z pôvodného článku pochádzaju všetky nádherné zábery, na ktoré sa dnes pozrieme. Tak čo, nájdete si medzi nimi novú tapetu?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -