Poznáme obsadenie hraného filmu Leví Kráľ! Koho si zahrá speváčka Beyoncé a kto zloží hudbu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Leví Kráľ v štýle novej Knihe Džungle nám odhalil svoje herecké obsadenie a skladateľa filmu!

Po tom čo sa z novej Knihy Džungle a Krásky a Zviera stali masívne hity, je jasné, že Disney bude svoje najlepšie animáky prerábať na hrané filmy ešte dlho. Už o dva roky nás totiž čaká prerábka ich ďalšieho veľkého filmu, Leví Kráľ. Ten si berie na paškál opäť režisér Jon Favreau, ktorý má na konte filmy ako Elf, Iron Man a práve najnovšiu Knihu Džungle. S kým bude teda Favreau v najbližších mesiacoch pracovať?

Donald Glover sa predstaví ako Simba, Beyoncé ako Nala, James Earl Jones ako Mufasa, Chiwetel Ejiofor ako Scar, Alfre Woodard ako Sarabi, John Oliver ako Zazu, John Kani ako Rafiki, Seth Rogen ako Pumbaa, Bily Eichner ako Timon, Eric Andre ako Azizi, Florence Kasumba ako Shenzi a Keegan-Michael Key ako Kamari. Takto teda znie oficiálne obsadenie filmu, ktoré je naozaj pestré. Určite teraz niektorí našli dôvod, prečo sa na film tešiť ešte viac ako doteraz. Leví kráľ však vždy disponoval úžasnou hudbou. Kto ju teda bude mať na starosti teraz?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zx3LT_G3cIA]

V animáku z roku 1994 sa o ňu postaral Hans Zimmer, ktorý vytvoril naozaj nezabudnuteľné témy. Zároveň to bol pre neho jediný Oscar v kariére. Disney si teda dobre uvedomuje, že nahradiť by ho bolo ťažké, no a preto je to práve on, ktorý vytvorí hudbu aj do hranej verzie. Hans Zimmer je teda oficiálne späť, rovnako ako to bolo pri Alanovi Menkenovi v novej Kráske a Zviera. O kvalitnú hudbu je teda postarané, no a my myslíme, že aj o skvelé herecké obsadenie. Beyoncé do roli Nali je asi trochu riskantná voľba, no my veríme, že tam krásne zapadne. Každopádne, ak bude film rovnako dobrý ako predošlé hrané Disneyovky, je jasné, že sa v roku 2019 dočkáme ďalšieho veľkého hitu.

Tešíte sa na hranú verziu Levieho Kráľa? Pamätáte si animovanú verziu? Ste radi, kto všetko sa ujal hlavných rolí? Čo vravíte na Zimmerov návrat? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -